Herobrine #2 KÖPEK

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OcakKurutan

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Bolüm #2
Kan ter içinde kalan Steve yetkililere haber vermeye çalışır.Ama onlara creeper,skeleton saldırdığı için adadan uzaklaşmışlardır.Bunun üzerine Steve adanın en yüksek yerine çıkarak etrafı gozetler.Adanın
blok sistemi olarak görür.Steve bir ağca yumrak atmaya başlar.Ağacın kırıldını ama dalların düşmediğini farkeder ve şaşırır.Topladığı odunları bir taş yardımı ile parçalar.Ağaçdaki dalları birbirine bağlayarak çubuk yapar.
Elindeki tasla kalaslara sekil vererek çubuğun üstüne kazma olacak sekilde yerlestirir.İlk iş maden bulmaktı.Madenden cıkarıcağı taşlarla kendine daha kırılmaz ve daha onemli eşyalar yapacaktı.
-----1AY SONRA-----
Steve evini bitirmistir.Gerekli eşyaları yapmıstır.Hatta cam bile yapmıştır.Dışarıdan bir köpek sesi duyar.Hemen sandıktan kemikleri alır ve ona uzatır.Köpek onu sever ona saldıranlara saldırır hatta istediğinde oturur hale getirmisti.
Köpekle eve giren Steve köpeğin hırlaması üzerine bir şeylerin ters gittğini anlar.Her taraf aydınlıktır.Etrafta bir canavar doğması mümkün deildir.Steve emin olmak için etrafı gezer.Bir odaya girer ama kapının üstünde Herobrine'nın olduğunu fark etmez.
Herobrine bir darbe ile steve bayıltır.Onu bir sandalyeye elleri bağlı bir sekilde bağlar ve konusmaya başlar

Herobrine:AArrgghh!Beni unutman ne kötü Steve.
Steve:Neden bahsediyorsun sen kimsin?
Herobrine:1 ay once hatırla.Komür madeni.Enderman.Bir arkadaşın.Ben o yum senin kaybolan arkadaşın.Enderman beni ışınladı ve oldürdü cesedim END de iken ruhum hep seni izliyordu.Beni unutmanı izledim.Daha fazla dayanamadım kendi bedenime girip seni öldürecekim.
gözlerim neden beyaz sence?
Steve:Bilmiyorum ve benim bunla alakam ne eskiler geride kalır unutursun her insan evladı bunu yapar benim sucum ne?
Herobrine:Sen unutamazssın.O kadar dostluk içinde yaşadık.Gözlerime gelirsek onlar yok.Endermanlar çaldı.Yerine enden gözü koydular.Şimdilik seni öldürmicem.Bıraz akli dengeni bozalım.hahahahahaha
Tam bu sırada arkadan steven kopegi gelir ve Herobrine'na saldırır ve Herobrine kaçar.Steve daha tetbirli davranır.Artık güvende olmadığını anlar.Hemen tuzaklar yapmaya başlar.Ama elektirik kabloları yoktur.Adada ismi red stone diye gecen maden var.Onu kullana bilirdi.Hemen kendine demir kazma yapıp dısarı çıkar.
Ve bir tabela gorur.

Bügün dinlen.Yoksa olceksin..
Bunun üzerine Steve evindeki yatağa yatar.Ve kopeğini yanında tutar.Tam gözlerini kaparken Herobrine gelir ve gülümser...

worgenn

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Yeni konu açmak yerine öncekinden devam edin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...