HEROBRİNE GERÇEK.EYER HEROBRiNE NEDİR DİYE SORUYORSAN VE MERAK EDİYORSAN TIKLA

malicalik13

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Eyer kelimesini eğer yazız bize hikaye anlatıyo adam ben hiç görmedim ayrıca bize minecraft horor movie adlı bisey izletiyosun yani animasyon bu

betofun

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
beyler mınecraftı burdan indirdim ama multiplayere bağlanmak istiyorum nasıl bağlanabilirim ayrıntılı cevaplütfen

Craftingtable55

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
herobrine gerçek bn oynuodum sakinçe çığlıklar geldi çok korktum yani bilemezsin bnde hiç single oynamıom çok korkuom

McOnur

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Herobrine bence var çünkü ben bir ev yapmıştım cam koyacaktım evimden uzağa kum almaya gitmiştim serverde kimse yoktu eve döndüğümde evin tahta olan kısımları yanıyordu Ve bir beyaz gözlü adam vardı sanırım o herobrineydi onu görünce aniden kayboldu tp lenir gibi mods klasöründe hiçbir şey yoktu ayrıca .

CriM1Nal

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar lütfen diğer arkadaşlarımızın fikirlerine saygı duyalım.İnanan da olabilir inanmayan da.Ben önceleri herobrinedan çok korkardım ama artık korkmuyorum.Şöyle bir düşünün "ben mal mıyım da bir oyundan korkuyorum?" piksellerden yapılmış bir oyun sonuçta.Gerçek hayatta gelip sizi öldürecek değil ya.En fazla oyunda ölürsünüz o kadar.Zaten bende eskiden herobrninedan bu tür konular ve videolar yüzünden korkmuştum :D Ben kendime böyle soru sorunca çok malca bir şeyden korktuğumu anladım.Yani burada demek istediğim 1-Lütfen diğer arkadaşlarımızın fikirlerine saygı duyalım 2-Herobrinedan korkmanız oldukça manasız. (Burada sizin oyununuza geleceğini veya gelmeyeceğini söylemiyorum.) belki de herobrine oyunda vardır fakat ben resmi bir açıklama,bir kanıt gösterilinceye kadar herobrineya inanmayacağım.

burakmustafa

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bende herobrine ile ilgini bir şey görmedim hiçbir gariplikte yaşamadım hem oyunu ilk oynayışımda creativde oynuyodum hiç beyaz gözlü bir şey görmedim

H

Hero_Steve

Ziyaretçi
MİNECRAFTTA BAZEN ASIRI ÜST ÜSTE SACMA SAPAN OLAYLAR OLABİLİR ÖRNEK VERİYİM BİR GÜN TEKNEYLE GEZERKEN TEKNEMİN ÜZERİNE YILDIRIM DÜŞTÜ VE BU SAÇMA SAPAN OLAYLARIN HEPSİNİN NEDENİ HEROBRİNE DEGİL MERAK ETME İÇİN RAHAT OLSUN.VE BİR ARADA COK YÜKSEK BİR KALE YAPMISTIM ZOMBİLER EN AZ 30 TANE VARDI ETRAFINDA BU NORMAL BİSEY :D

posco97

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
minecraftı yüklemeye çalışırken bu hatayı alıyorum yardım edermisiniz '' A Java Exception has occured.''

somones

Marangoz
En iyi cevaplar
0
önce eğer yazmayı öğren

Sonra biraz daha büyü

tatatata herobrine saçmalığına inanmıyacaksın

emrenm

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
valla ben sırf herobrine görmek için evil herobrine modu indirdim.ama daha göremedim.

akıllaı avcı

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
beyler ben kumdan şato gördüm içine girdim kutu falan fardı kutuya bastım kutu yok oldu hemde üstelik evim çöldeydi ve çok güzeldi havada duruyardu herobirine gelir mi nolur yardım edin