Herobırayn :D

vejeteryanzombi

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
adam mod yüklediğini söylüyor mod (mod) mod,mod,mod anladınmı bende herobrineyi uçarken gördüm adam size mod yüklemeden herobrine yi uçarken gördümmü demiş pardon ama bi siktirgit sen oyunu daha iyi biliyorsunya ondan böyle konuşuyorsun herobrine geldiği zaman herzaman bişeyler yazmıyor konu kitlermisin craft_man
Banamı diyon :)
1 saat gecdi diorum dibinde dildim 1 saat maden fln yapdim 3 dia buldum iron set dizdim
dibinde beklemicen uzaklaşcann

wolcanus

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
janxp22 bunu ben sana demedim sen neden kendi üzerine alınıyorsun durbiabiyav a söyledim

Praetorian

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Beyler daha fazla cevap yazmayın şu konuya suyu çıktı artık ya bırakın arşive gitsin yada biri moderator bulsun kilitlesin şu konuyu

wolcanus

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bendede herobrine gelmiyordu hala gelmiyor tamam dedim uzaklaştım ev yaptım maden kazdım falan sonra beyaz gözlü koyun falan gördüm ondan sonra geldi

wolcanus

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ben seninle kavga etmiyordumki :D kendini bilmezler ile kavga ediyordum

vejeteryanzombi

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tamam konu kapansın lütfen adam konu açtığına pişman oldu :) Artık konuşcaksanız özelden konuşun lütfen.

wolcanus

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
gece gündüz kavramına gör dene bi 4 sefer sabah akşam dan sonra bi dolaş berki görürsün

Praetorian

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bakın beyler bunu da ben az önce single playerde yaptım bir defa f5 yapıp çevirirken çektim emeğe saygı beğenin :D
Adsız.png

ozipozi2

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
YALANNNNN BU RES,M, BASKA BİRİ KONUYA KOYMUSTU ORADA GÖRDÜM herkes BİRBİRİNİ *** EDİYOR BOSVERİN YHA.