Herobırayn :D

Praetorian

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Burada tarafsız olmak gerekirse itemlerin görünmeden çekmiş olman cidden şüpheli ama aynı zamanda herobrine modda sizi havada yakalarsa bir süre havada kalmaya devam ediyo o sırada yakalamış olabilir ama yinede f1 e basmış olması şüpheli tabi

vejeteryanzombi

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Burada tarafsız olmak gerekirse itemlerin görünmeden çekmiş olman cidden şüpheli ama aynı zamanda herobrine modda sizi havada yakalarsa bir süre havada kalmaya devam ediyo o sırada yakalamış olabilir ama yinede f1 e basmış olması şüpheli tabi
Anlamıyonuzmu adam modlu oynuyom diyo uçarken önüne atlayabiliyo benim başıma milyon sefer geldi

Praetorian

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Onu söylemiyorum doğru atlayabilir ama F1 e basmış olması insanları şüphelendiriyor diyorum tam olarak ne yazdığımı okumadın galiba

wolcanus

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
adam dememişki modsuz geldi modlu geldi demiş siz neyin kafasınız yaşıyorsunzu mod yüklemişte gelmiş bende rastladım uçtuğunu gördüm f1 basmasının sebebi daha güzel gözüksün diye olamazmı susun artık

vejeteryanzombi

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
adam dememişki modsuz geldi modlu geldi demiş siz neyin kafasınız yaşıyorsunzu mod yüklemişte gelmiş bende rastladım uçtuğunu gördüm f1 basmasının sebebi daha güzel gözüksün diye olamazmı susun artık
Bunu anlatmaya çalışıyorum be kanka ya :D

vejeteryanzombi

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
herobrine skine girmiş f5 basmıs ordan f1 sizde sazansınız yaw
Bİ DAKKKKKAAAAAAA !
ADAM KANDIRMIŞ MOD İNDİRSEYDİ
Hİ MY BROTHER DERDİ!!!!!!!
NİE F1 BASTI OZAMAN!
Bunu diyosan bak
1- Hero modunda notch gelince ''hi my brother'' der
2- ''hi my brother'' i Notch der !

Praetorian

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Beyler konu sarpa sardı daha fazla cevap yazmak yersiz bırakın eskiyip arşive gitsin