Herkese iyi günler (Gidiyorum)

TheHeroBasar

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
bende herobrineden korkardım sonra bi video izledim ve ondan sonra herobrineden hiç korkmadım ama herobrinenin notchun ölmüş kardeşi olduğunu biliyomudunuz??

Mkarslan_happyspor

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gerçekten bu tip olaylar yüzünden forumun tadı kalmadı çocuk çocuk kavgalar daha da amaçlarını kimse anlamış değil sanırım. Şunu yapsan daha güzel olabilirdi diye bi eleştiri yapsak bile hemen "gel sen yap lan, adres ver lan" gibi sözler havada uçuşuyor...
Peki karşıdaki kişi 10 yaşında olduğunun farkında oluyor mu o anda acaba merak ediyorum doğrusu :) Neyse senin de girmene üzüldüm umarım kısa süre içinde dönersin...

Pringless

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Seni ilk defa bu konu da görsem de kardeş iyi bir insan olduğunu düşünüyorum, umarım geri gelirsin minecraft güzel bir oyun ileride de seni eğlendireceğini düşünüyorum hadi Allah'a emanet ol :) hayatta başarılar dilerim.

Hacım konuyu açtığım tarihe bak :D geri döndüm bile fakat yeniden gidicem bi süre sonra

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Seni ilk defa bu konu da görsem de kardeş iyi bir insan olduğunu düşünüyorum, umarım geri gelirsin minecraft güzel bir oyun ileride de seni eğlendireceğini düşünüyorum hadi Allah'a emanet ol :) hayatta başarılar dilerim.
adam online ki

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Blmm heyecan olsun çok sıkıldım

Zangow

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hayattan soğuttun şu resimlerle. :sırıtmak:
Not : Geri dön. :D