Herkes Nickinin Hikayesini yazsın!?!

KebabReyiz

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nerden geldiğini bilmiyorum :( Kendim uydurdum :(

RedIsBack

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlk nickim AcockShock'tu. Bir nick bulma sitesine ana kelimeyi "Shock" yazarak buldum xd sonra Türkçe karşılığını öğrendim (bkz: Bir *nis Şoku) şok oldum xd Sonra kırmızı geldi aklıma, en sevdiğim renk olduğu için onu koydum. RedShock oldu. Sonra o hesap sınırsız banlandı. Sarı bücür'den Mocha'nın şifresini istedim. Verdi. Çaktırmadan ismini Red_ yaptım xd Her neyse o da 5 ay ban yedi mi. 1 ay ara verdim foruma. Sonra geri döndüğümün habercisi olarak "RedIsBack" ismini kullanayım dedim. Şu anda hala forum adım bu ancak çok uzun olduğundan dolayı başka yerlerde "RedKry" ismini kullanıyorum xd Üşenmeden okuyana helal olsun xd

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
LOL'a yeni başlamıştım ve değişik bana özgü bir kaç nick bulmuştum ve bunların hepsini Latince dilinden seçmiştim. Ama hoşuma en çok giden Bestia idi ve bu nicki kullanmaya başladım sonrasında forumda B35T14 olarak değiştirdim ancak artık bu nicki kullanmak istemiyorum çünkü bu nickimde ki terim hayvanlarla cinsel ilişkiye girme şeysi olarak da kullanılıyor.

FrozenBrainTR

☆☆☆ Azrail ☆☆☆
En iyi cevaplar
0
Ben kendime bir nick arıyordum. AlonzoTR dışında bir nick. Sonra aklıma müzik dinlemenin insanı verdiği keyiften bir süreliğine daha zeki yaptığını söyleyen program geldi. En sevdiğim müzik olan "Ceza Suspus" u açtım. Sonra aklıma hiçbirşey gelmiyordu. 3üncü dakikada falan şu satırı duydum "Bir vakit donmuştu beynim beynim" o anda ha! Diye fırladım "FrozenBrain" dedim içimden. Ama hala kulağıma hoş gelmiyordu sonuna TR ekledim ve FrozenBrainTR oldu :)

Areilyn

-(˘▾˘-)
Ressam
En iyi cevaplar
0
Davşan severim ._. BG ise bir youtuber kariyerim olsun diye koyduğum Bunny Gamingden geliyor. Ama 1 yıl öncesiydi artık böyle saçma bir isimle (BG'nin açılımıyla yani) saçma işler peşinde koşmuyorum. Ama bu isim hala hoşuma gidiyor. (Bana @KittyBGTR yi açıklattırmayın onun apayrı bir hikayesi var :()

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Transformice'de bir pvp (herkes pvp diyor da Minecrafttaki gibi bir pvp değil) sunucu açmıştım. Sonra sqlitede bir şeyi bozunca yeni hesap açmak zorunda kaldım. "Admi" kısmı adminden geliyor (acaba neden?) "cos" u da uydurdum

MineBine

Gurbet elde bir başıma neyleyim?
En iyi cevaplar
0
İlk nickim AcockShock'tu. Bir nick bulma sitesine ana kelimeyi "Shock" yazarak buldum xd sonra Türkçe karşılığını öğrendim (bkz: Bir *nis Şoku) şok oldum xd Sonra kırmızı geldi aklıma, en sevdiğim renk olduğu için onu koydum. RedShock oldu. Sonra o hesap sınırsız banlandı. Sarı bücür'den Mocha'nın şifresini istedim. Verdi. Çaktırmadan ismini Red_ yaptım xd Her neyse o da 5 ay ban yedi mi. 1 ay ara verdim foruma. Sonra geri döndüğümün habercisi olarak "RedIsBack" ismini kullanayım dedim. Şu anda hala forum adım bu ancak çok uzun olduğundan dolayı başka yerlerde "RedKry" ismini kullanıyorum xd Üşenmeden okuyana helal olsun xd
Sadece isminin nerden geldiğini sormuşlardı. :(

Prenscan13

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
4,5 yıl önce mynet açıcaktım isimleri kabul etmiyordu anneme sordum annem prenscan13 diyince hoşuma gitti tamam dedim forum nickim yaptım
o zamanlar minecraft nickimi yanlışlıkla yazmıştım steve yerine stevasdı
1 yıl sonra bu nickimi biraz uygunsuz buldum ve değiştirmeye çalıştım yanlışlıkta prenscan13 yazacağıma prese22 yazdım yanlışlıkla sonra beğendim

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Foruma kaydolacağım zamanlar minecraft ta ManyakHerif ismini kullanıyodum buraya da onu yazmak istedim ama ManyakWolf diye bi yetkili vardı o yüzden özenti falan derler diye baktım komut bloğu - redstone sevdiğimden TheRedstoneEngineer koydum. Şansa bak ki TheRedEngineer diye de bir youtuber varmış yeni öğrendim. Fail a bak. Değiştirmek istiyorum da değiştirirsem tanırlar mı diye korkup değiştirmiyorum. *Zaten tanınmıyır ama*

GT-P5110 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi