| HeraSoft | Sağlam Projelere Sponsorluk Desteği!

CriticalAttack

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet çalıntı bir site Türkçe olmayan karakterler çalıntı bir logo Paramazing altyapısını kullanan saçma sapan çalışmayan bir mpay sistemi.
Muhteşemsin ayakta alkışlıyorum.

Dipnot ; Cidden muhteşem !
Adamlar CloudFlare Free ile akıyor resmen.

Ahah login sistemi SO'nun eski sistemi ile aynı kahkaha attım. :D
Yalnız oğlum sen cidden ŞIMARMIŞIN Bu bir . İkincisi , Daha güzelini yapabiliyosan sanada para veririm oğlum . Biz elimizde olanla yetiniyoruz senin gibi maddiyatı yüksek olup akılı yaşının 0 olduğu bu ülkede anca böyleyiz . Çene çalmayı bilip bi işe yaramayan çocuklardan geçilmiyo ülke . Sırf bu hesap banlanmasın diye küfretmiyorum yoksa ağzını payını verirdim . Sen bana daha güzelini yap bakayım . Bide logo çalıntı diyo israfı kendi ellerimle yaptım körmüsün bilmiyorumda . Sonoyuncunun eski sitemi evet bir şey demiyorum da sen bana yap özürümü dilerim . Biz elimizdekilerle yetiniyoruz .

ByTheEfsane

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ekibim olsa Hub server açmak isterdim ama hiç...

Alps

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Yalnız oğlum sen cidden ŞIMARMIŞIN Bu bir . İkincisi , Daha güzelini yapabiliyosan sanada para veririm oğlum . Biz elimizde olanla yetiniyoruz senin gibi maddiyatı yüksek olup akılı yaşının 0 olduğu bu ülkede anca böyleyiz . Çene çalmayı bilip bi işe yaramayan çocuklardan geçilmiyo ülke . Sırf bu hesap banlanmasın diye küfretmiyorum yoksa ağzını payını verirdim . Sen bana daha güzelini yap bakayım . Bide logo çalıntı diyo israfı kendi ellerimle yaptım körmüsün bilmiyorumda . Sonoyuncunun eski sitemi evet bir şey demiyorum da sen bana yap özürümü dilerim . Biz elimizdekilerle yetiniyoruz .
Diğer arkadaş her şeyden kısaca bahsetmiş ona hiçbir şey söyleyemem fakat ;

Sizin yaşınızın direk olarak konuşma üslubuna yansıması pek hoş bir durum değil.
Bunu düzeltmeniz hem sizin adınıza hemde çevreniz adına daha mantıklı bir çözüm yolu sunabilir.

Ben yaptığınız şey ile övünüp aşırı yücelttiğinizi fakat ortada her hangi bir emek göremediğimi söyledim.
Tasarımı beğenmedim her şey basit duruyor bir kalite hissi yok logo kötü register sistemi kötü iş ortaklarınız kötü payment çalışmıyor bile.
Bu tarz bir platform oluşturmak için ciddi ölçüde bir altyapı lazım.
Oradan buradan alarak bir şeyler yapmaya çalışıp ben en iyisiyim !
Diyerek aldığınız eleştirileri kabul etmeyerek birde üste çıkıp "oğlum,söverim,küfrederim" tarzı yaklaşımda bulunmanız etik değil.

Fakat anlattıklarım boşa olduğunu yinede düşünüyorum umarım silkelenir ve kendinize gelebilirsiniz iyi günler.

Ekleme : Maddiyatı yüksek olup akıl yaşı sıfır olayını anlayamadım açıklar isen mutlu olurum.
@HeraDesign

Hocam kusura bakmayın sizde fakat tasarım tamamıyla size ait değil.
Ve kesinlikle geliştirilmeli aşırı basitler.
Teşekkürler.

HeraSoft

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0

Sizin yaşınızın direk olarak konuşma üslubuna yansıması pek hoş bir durum değil.
Bunu düzeltmeniz hem sizin adınıza hemde çevreniz adına daha mantıklı bir çözüm yolu sunabilir.

Ben yaptığınız şey ile övünüp aşırı yücelttiğinizi fakat ortada her hangi bir emek göremediğimi söyledim.
Tasarımı beğenmedim her şey basit duruyor bir kalite hissi yok logo kötü register sistemi kötü iş ortaklarınız kötü payment çalışmıyor bile.
Diyerek aldığınız eleştirileri kabul etmeyerek birde üste çıkıp "oğlum,söverim,küfrederim" tarzı yaklaşımda bulunmanız etik değil.

Fakat anlattıklarım boşa olduğunu yinede düşünüyorum umarım silkelenir ve kendinize gelebilirsiniz iyi günler.

Ekleme : Maddiyatı yüksek olup akıl yaşı sıfır olayını anlayamadım açıklar isen mutlu olurum.
@HeraDesign

Teşekkürler.
@Alps Kayıt Sistemi Bana Ait Değil Demiştim Zaten Arkadaş Kendisi Eklemiş Sitesine http://heracraft.com/survipro/ Mobil ödeme Sistemini Deneyebilirsiniz Tasarımı Alıntı Uğraşmak İstemedim Sonradan Kodlayıp Düzenliycem Arkadaşın Kendi Yapmak İstediğinden Sitesine Eklemedim Mobil Ödemeyi Alıntı Kısmına Gelirsek PSD Olarak Bulduğum Bir Tasarım Geliştirip Koda Döktüm Ekibimle Beraber Sorularınızın Giderildiğini Düşünüyorum İyi Geceler;

Buda Eklediğim Menüler Kayıt Ol Kısmı Yok Ama Kendim Sistem Geliştirip Eklemeyi Düşünüyorum.

Son düzenleme:

CriticalAttack

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0

@HeraDesign

Teşekkürler.
Kardeşim Tamam Haklısında çok kırıcıydı yaptığın yorum ayrıca . Herkes standart düzeyde işlem yapıyor yani türkiyede bile bu iyi bir şey .

Leolutanis

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dostum iyi bir survival sunucu projesine ne dersin ? 3 aydır aktif bir sunucu

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

InfusionCoder

HTML CSS PHP Coder| MrCezmi| TeamCezmi
En iyi cevaplar
0
Peki ben sizden sitem için bütün domainleri alabilirmiyim(.com .org.net .tk .tr.gg .com.tr .edu .edu.tr vb.) Bütün hepsini almak istiyorum ne kadar tutar

HUAWEI Y320-U10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Leolutanis

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Peki ben sizden sitem için bütün domainleri alabilirmiyim(.com .org.net .tk .tr.gg .com.tr .edu .edu.tr vb.) Bütün hepsini almak istiyorum ne kadar tutar

Oh be hepsi bi rahat 500 den fazla

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

InfusionCoder

En iyi cevaplar
0
Elimde 750 Tl var sadece bu iş için

InfusionCoder

En iyi cevaplar