İstek Her saniye oyuncunun koordinatlarını kaydeden skript lazım.

FlyingCandy

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Merhabalar. Her saniye oyuncunun koordinatlarını kaydeden skript yazabilir misiniz?. Normalde kolay bir şey olması lazım ama yapamadım.
Ama sadece "troy" dünyasındayken olsun ve {loc%player%} gibi bir veriable ye kaydetsin (her saniye). Şimdiden Teşekkürler

Rahmican16

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bak bak hopppa sunucun uçuyor kardşm.. (şaka bir yana çok lag yapacağını düşünüyorum, lag olmasa bile skript ile variable tutmayı önermiyorum. eğer son konuma geri dönme, kaptan tarzı eklenti arıyorsanız piyasada birçok eklenti mevcut uygun fiyata.)

Edoux

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
2
Merhabalar. Her saniye oyuncunun koordinatlarını kaydeden skript yazabilir misiniz?. Normalde kolay bir şey olması lazım ama yapamadım.
Ama sadece "troy" dünyasındayken olsun ve {loc%player%} gibi bir veriable ye kaydetsin (her saniye). Şimdiden Teşekkürler
çok sağlıklı bir yöntem değil.
JavaScript:
every second:
    loop all players:
        if loop-player's world is "troy":
            set {loc::%loop-player%} to loop-player's location

LaudresOrg

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
dostum bu bir server katliyamı deilmi