Hello - Şarkı Yaptım Gençler Dinlermisiniz?

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Üzüldüm ya. Forumda böyle güzel uğraşlar var ama tek bir beğeni bile almıyor, sonra "forumda niye kimse yok" oluyor. Burada müziğin iyiliğinden kötülüğünden bahsetmiyorum. Müzik bence fena değil. Ama forumda müzik yapmış çok az kişi gördüm. Tasarım yapanları gördük, harita yapanları gördük, program yapanları gördük, biraz da müzik yapan görelim değil mi?

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Üzüldüm ya. Forumda böyle güzel uğraşlar var ama tek bir beğeni bile almıyor, sonra "forumda niye kimse yok" oluyor. Burada müziğin iyiliğinden kötülüğünden bahsetmiyorum. Müzik bence fena değil. Ama forumda müzik yapmış çok az kişi gördüm. Tasarım yapanları gördük, harita yapanları gördük, program yapanları gördük, biraz da müzik yapan görelim değil mi?
Bence bu birazda yaş kitlesiyle ilgili.Forum "oyuncu forumu" olarak geçmesine rağmen sadece minecraft formu gibi geliyor.Bundan ötürüdür ki diğer kategoriler ve müzik yapan insanların sayısı az.

FiratGO

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Olsun ya belki 1-2 yıl sonra site müzik, şarkı sitesine döner :D Dünyanın işi belli olmuyor :D

Penguenn

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bugünde son pas silici olarak geldim.
Tabi şarkıdaki söyleyen kızlar ( Tanımıyorum internetten indirdim söyleyen kız sesini ) birazcık öldürebilir :D
Neyse dinlerseniz sevinirim <3

Başarılarının devamını dilerim kardeşim