Hayvan gibi mob trap yapıp ölmeyen +9 mob itemi

Xatacafer

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bu aralar oynadığım survival dünyada zombinin birinin itemi bildiğin 30 lv enchantmentli eşya çıktı

fyreUK

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
OF Anılarım Canlandı Tek Başıma Survival Oynardım Kutu Kutu Evler Yapardım Mutlu Olurdum Eğlenirdim Redstone Devrelerine Falan Bakar Yapmaya Çalışırdım Netherin Ne İşe Yaradığını Bilmez Boş Boş Portal Yapardım Öyle Günlerim Olmuştu Korkudan Barışçılda Oynardım
+
Bu Durum Değişikmiş O Nasıl Bir Bottur

Xatacafer

Marangoz
En iyi cevaplar
0
OF Anılarım Canlandı Tek Başıma Survival Oynardım Kutu Kutu Evler Yapardım Mutlu Olurdum Eğlenirdim Redstone Devrelerine Falan Bakar Yapmaya Çalışırdım Netherin Ne İşe Yaradığını Bilmez Boş Boş Portal Yapardım Öyle Günlerim Olmuştu Korkudan Barışçılda Oynardım
+
Bu Durum Değişikmiş O Nasıl Bir Bottur
İlk yıllar hep böyledir

Kaç yıldır oynuyorsun :C
48 saat toplam dünya içi

Mockingjayy

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Baya baya baya düşük bi' oranla elmas setli zombiler dahi çıkabiliyor

Sent from my iPhone using Tapatalk

LoudCloin

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
+9 diyince aklıma ilk gelen "Metin2" :/ Eskiden oynardım ama şu an oynamıyorum 3-4 sene oldu bırakalı 3-4 senedir minecraft'tayım :)

iZeckGH

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Of be Skeletondan Zombie den korkardım :) Aksamlari beni keserler diye simdide tahta kılıcımla aralarında şov yapıyorum :)

AtakanRS

osu!
En iyi cevaplar
0
Of be Skeletondan Zombie den korkardım :) Aksamlari beni keserler diye simdide tahta kılıcımla aralarında şov yapıyorum :)

Ben Ömürcek den korkardım çölde doğmuştum kumdan ev yaptım tavanı topraktan yapmıştım İnek vurur diye korkmuştum ağaç kesemem sanmıştım yani sonuç olarak Fena Noob dum s.s.