Hayvan/2Blokluk Canavar Ölürücü [Yapım]

ByFaiL20

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba Yine Ben :D
(Ben İcat Etmedim)
İzleyin

_coinsangel_

Marangoz
En iyi cevaplar
0
abi alınmada ben senin gibileri hiç sevmiyorum başkasının dosyasını paylaşıyosunuz tamam alıntı yazmışsın fakat kendi yapımın varsa paylaş

karsarmar5

Marangoz
En iyi cevaplar
0
abi alınmada ben senin gibileri hiç sevmiyorum başkasının dosyasını paylaşıyosunuz tamam alıntı yazmışsın fakat kendi yapımın varsa paylaş

Saçmalamışsın mesela ben bunu sahibinden göremedim ama bu adam sayesinde gördüm 1 kişi yaptı diye video çekilmiyecekse minecraft survival yüzlerce çeken var sadece ilk çekeninki mi paylaşılsın ? herkezin bi anlatım biçimi vardır beğendiğini takip edersin adamda kendi anlatımıyla icadı anlatmış bana kalırsa icat benim değil demesi yetiyo.

_coinsangel_

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Saçmalamışsın mesela ben bunu sahibinden göremedim ama bu adam sayesinde gördüm 1 kişi yaptı diye video çekilmiyecekse minecraft survival yüzlerce çeken var sadece ilk çekeninki mi paylaşılsın ? herkezin bi anlatım biçimi vardır beğendiğini takip edersin adamda kendi anlatımıyla icadı anlatmış bana kalırsa icat benim değil demesi yetiyo.

yanlış anladın herkes aynı vidoyu çekebilir sadece kendin paylaş demek istedim adamınkini paylaşma

ByFaiL20

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ama Şöle Bişi Var Ben Sistemi Değiştirdim + Video Da Da Söylediğim Gibi Ben İcatları Değiştirip Paylaşıyorum Kimseden Çalmam !! Benim Konularıma Yorum Yazarken Videoyu Düzgün İzle !!!

The Killers

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
çok değişik olmuş ben beğendim sonuç = :kbiftek: :D :D