Hayatta kalırken mimarlık

Kedupela

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar sınavlar yüzünden ara vermiştim. Şimdide devam etmenin zamanıdır diye yola çıkıp, hayatta kalma modu ile başladım. Her gün veya her bir atlama olduğunu düşündüğümde oradaki evimin fotoğraflarını burada paylaşıcam.

Katılmak isteyen yaş, din, ırk, mimar takımı, siyasal görüş fark etmeksizin herkes davetlidir. Katılım için bana özel mesaj yolu ile ulaşabilirsiniz. Kişisel bilgisayarda değil, daha çok grupça mimari amaçlar için kullandığımız sunucuda hostlanmaktadır.
[HASHTAG]#Hayattamimari[/HASHTAG]

1.Gün İlk Saatler:

1. Gün Öğle Vakti:

Son düzenleme:

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Siz Bu Adamı Tanımıyorsunuzda Bu Halde Konu Açmasına Ben Bile Şaşırdım :p

efe2002ozyay

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben katılabilirim sanırsam .s
Katılsam mı?
Katılıyım mı?
Katılıyorum.

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
Bana rakip mi geldi? Survivalde devlet kurma gibi amaçları varsa, hedefleri geniş bir devlet ve ileri düzey mimarlık ise aynı yoldan gidiyoruz.

Kedupela

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Keyifli vakit geçirmek ana amaç, yeni resimler eklenmiştir.

ImexI

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bunun adı hayatta kalırken mimarlık değil. Bunun resmi adı SMP... Katılan kişiler, en az 2 pasif ve 1 adet büyük proje yapmak zorundadır. Ancak yapılar da güzel olmak şartı ile...

Kaan697

Vae Victus
En iyi cevaplar
0
Bunun adı hayatta kalırken mimarlık değil. Bunun resmi adı SMP... Katılan kişiler, en az 2 pasif ve 1 adet büyük proje yapmak zorundadır. Ancak yapılar da güzel olmak şartı ile...
Onun resmi adı yok canım bnm smp "survival multiplayer" demek. amaç yapı yapmak değil birlikte oynamaktır. Hayatta kalma modunda birlikte mimarlık yapmak da smp olabilir birlikte domuz çiftliği kurmak da smp olabilir. bilmiş bilmiş gelip konuşma burada zaten survival multiplayer olan bir şeye smp diyince zeki mi sanıyorsun kendini.