Hayal Gücümü Nasil Geliştirebilirim

H4CK3RW0LF | Alicãn

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ülkemizde Mucitler Yarışmaları Yapılıyor Eğer Google Amcaya 'İlginç İcatlar' gibi Terimleri Aratırsan Aklının Alamadığı Göz Yanılmaları , Aklına Gelemeyecek İcatlar , ve Paradokslar bunları izle eminim kafanda yeni fikirler ortaya Çıkar Bir de Eğer Redstone Bilir yorsan (Az Çok) Bi Redstone İcat Videosunu Aç Adam Sana nasıl Çalıştığını Göstersin Sen İcadın Yapımını İzlemeden Yapmaya Çalış. (AKLIMA GELENLER BU)

Praetorian

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bir kıza aşık ol ve daha sonra yatağa uzan ve düşünmeye başla :D
3 haftaya kalmaz kafanda film çevirirsin

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Kitap oku bolca.Ben aşırı okumam ama okurum yani.o yüzden hayal gücüm çok geniştir.

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Flimler veyahut resimleri minecrafta yansıtmak istiyorsan görsel zekanı artırmalısın :)

Kedupela

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dan Brown - Infrenoyu okumani ozellikle tavsiye ederim, mimari betimlemelerinin çok iyi olmasının yanında bir resim veya görüntü göstermeyip bu işi sana bıraktığı için hayal gücüne katkısı olacağını söyleyebilirim.

Aegron

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hayalgücünde bir şey yok. Kafanda ne oluşturursan odur. (Bkz: 3 ayaklı at kuyruklu Gergedan sincabı.) Hayalgücünü geliştirmek için Saçma sapan şeyler düşünmeni öneririm. (İyi bir metoddur).

Datron

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hayalgücünde bir şey yok. Kafanda ne oluşturursan odur. (Bkz: 3 ayaklı at kuyruklu Gergedan sincabı.) Hayalgücünü geliştirmek için Saçma sapan şeyler düşünmeni öneririm. (İyi bir metoddur).
Metod guzel ama gergedan sincabi cok oldu sanki (yanlis anlama :p )

Ace 2 den yolladım. Çal keke Çal ^^

Aegron

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Metod guzel ama gergedan sincabi cok oldu sanki (yanlis anlama :p )

Ace 2 den yolladım. Çal keke Çal ^^

Saçma sapan düşünmenin bir örneğiydi :D. Ben doğruyu söyliyeyim build yaparken asla ama asla düşünmem. Kafamdan ne geçiyorsa mcye dökerim, Eğer sevmezsem Kafamdaki diğer yapıyı yaparım.

Praetorian

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Saçma sapan düşünmenin bir örneğiydi :sırıtmak:. Ben doğruyu söyliyeyim build yaparken asla ama asla düşünmem. Kafamdan ne geçiyorsa mcye dökerim, Eğer sevmezsem Kafamdaki diğer yapıyı yaparım.

Saçma şeyler diyorsan bana geleceksin aga benim hayal gücüm uçar o zaman :D

Datron

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Saçma sapan düşünmenin bir örneğiydi :sırıtmak:. Ben doğruyu söyliyeyim build yaparken asla ama asla düşünmem. Kafamdan ne geçiyorsa mcye dökerim, Eğer sevmezsem Kafamdaki diğer yapıyı yaparım.
yanlış anlama ama o zaman sen herkes ile iyi arkadaş olabilirsin hani :D

Aribza

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Minecraftı Creative DE İCATLAR KULELER HATTA GÖKDELENLER YAP ^-^