Have Fun 1.7.2 Mod Pack

DiPlayZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Yepyeni bir mod pack ile sizlerin karşısına çıkmaktan gurur duyuyorum.Eskiden 1.6.x serilerine hazırlanan güzel mod packler vardı ama artık onlardan eser kalmadı.Ben bunu toparlayamayacak kadar deneyimsizim.Ama fun modları gerçekten çok severim. Blogumda yayınladığım birçok modu toparlayarak sizleri.Tek tek tüm modları indirmekten kurtarmayı amaçladım. Sizler için tek tek tüm odları indirmekle uğraşmak biraz yorucu veya sıkıcı olsa gerek.Kendime bunu görev edindim ve sizler için bu mod packi hazırladım.Hiçbir Technic mod içermez BuildCraft Thaumcraft gibi.Onlar yerine Battle Towers gibi eğlenceli modlar olacak.Tabii birde NEI...

ModList
Back Pack Mod
Battle Towers
Boat Craft
Dynamic Light
Elemental Guns
Enchanting Plus
Falling Meteors
Gravestone
Little Helpers
MineBattles
Mo' Bends
Mo Drinks
Mouse Tweaks
Mo Villages
Mo Zombies
Mutant Creatures
Natura Mod
Not Enough Items (NEI)
Pet Bat
Powerful Tools
RadarBro
Rail Craft
Ship Wrecks
The Ether
Treasure Chest
Useful (Battle) Pets
Weapons Mod
Wireless Redstone

Bodlar bunlardan ibaret fakat dediğim gibi kurulu değil sadece bu modları tek tek indirmek yerine bu kadar modu tek tek indirmek yerine tek bir link ile bu kadar mod indirebileceksiniz.Umarım memnun kalırsınız.
Ve arkadaşlar iyi konularınıza açığım.Fakat kötü kötü yorumlarınızı istemiyorum hakaret vs gibi.Sen ne anlarsın.Senin neyine.Böyle mod pack mi yapılır fln bunları istemiyorum ama dediğim gibi hakaret hariç kötü yorumlara her zaman açığım.Teşekkür ederim hepinize...

Download

DiPlayZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Teşekkurler

Samsun Galaxy S4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderilmiştir.

mehmemet

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
dostum kullanılmıyor config dosyasını atmamışsın

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
bana özelden ulaşırsan sevinirim :)

aynen kardeş herifler yoğğh oldu :) gerçi varlar ama yoklar amaaan sıvamayalım :)
Eski kanalın kapanmasının en büyük sebebi videoyunun yasal suç olarak sayılan .minecraft paylaşmasıdır.