havada duran tabela

KaanGM

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bi sunucuda gördüm tabela havada asılıydı Üstünde Kırıktaş Örnek yazıyordu nasıl yapıcam havaya asılı yazılı tabelayı

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Bafiyer bloğunun üstüne koymuştur bu kadar basit o sunucudaki yetkiliye de sorabilirdin.
Not:Bariyer bloğu 1.8 ve üstünde vardır. 1.7x de yoktur

SteveStifler

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bafiyer bloğunun üstüne koymuştur bu kadar basit o sunucudaki yetkiliye de sorabilirdin.
Not:Bariyer bloğu 1.8 ve üstünde vardır. 1.7x de yoktur
Bırakın şimdi oyundaki yetkiliye sormasını. Bazı sunucularda yetkililer kendini bir şey sanıp oyuncuları eziyor, o yüzden tavsiye etmiyorum. En iyisi bu tarz forumlarda konu açıp sormak.:)

Elfen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.7x 1.8x sunucusu ama o ? ve tabelanın içinden heçiliyor
Herhangi bir blok koysun oraya admin tabelayı yazın sonra o blogu //set 34 veya //set 33 olması gerekiyordu içinden geçilebilir görünmez blok.

G3tR3ktM3rt

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Barrier yoksa önce bir bloğun üstüne koyup yazmıştır sonrada Copy/Paste ile havaya koymuştur hemde barrier yüzünden tabelanın içinden geçemeyebilirsiniz bu ideal.

Edoo81

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba,
Yanlış hatırlamıyorsam WorldEdit kullanıyorsanız ki kullanıyorsunuzdur büyük bir olasılıkla, bloğu seçip "36:1" yaptığınızda görünmez blok oluşur, fakat bu bloğa eğilerek tabela koyabilirsiniz, aksi taktirde eğilmeden boş elle sağ/sol tık farketmez dokunduğunuzda yok olacaktır, tekrar yapılabilir tabii ki.

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Barrier yoksa önce bir bloğun üstüne koyup yazmıştır sonrada Copy/Paste ile havaya koymuştur hemde barrier yüzünden tabelanın içinden geçemeyebilirsiniz bu ideal.
Ben yukarıdaki şekilde yaptığımı hatırlıyorum. Büyük bir ihtimal böyledir.

iZeckGH

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir bloga tablayı koy duzenle felan sonra bloga sag tık normal tık yap //set 36:1 yaz olur.