Hatalarım çok fazla hata yaptım telafi etme zamanı geldi !

LımonBerk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhabalar forumda çok fazla hata yaptım ve bunları telafi etmek istiyorum bu hatalarımdan bir kaçını sayayım size abazalık benden küçük bir kardeşime bücür minyon vb. demek sahte sarı bücür şu son günlerde bana sataşan sahte sarı bücürü gerçek sarı bücür sandım gittim özelden sövdüm ki bu yanlıştı başka ne var... 17 yaşıma gelmeme ramen hala olgunlaşamamam mesela @EminGny adındaki arkadaş bana şunu demişti ''sende bir olgunlaşıp gelsen fena olmaz hani'' ki doğru sölüyor forumu hepten bırakıcam ama ne zaman arkamdaki kötü izleri sildiğim zaman... ve bir kardeşime bücür diye dalga geçtiğim için bunlardan özür dilerim ayrı ayrı hepsinden haklarını helal ederler inşallah
yaptıklarım çok yanlış şeylerdi çok...
Mesela cinsel veya kötü paylaşımlar yapıp milleti rahatsız etmem hatalarım bu kadarla kalmıyor aslında ama neyse diğer hatalarım için herkezden özür diliyorum arkamda kötü bir iz bırakmak istemiyorum işte tüm bu izleri silince elveda...

@FrozenBrainTR
@Uchiha_Madara
@zRedDragon af ola... af etmezlerse neyse bu onların kararı
[DOUBLEPOST=1439938435,1439938193][/DOUBLEPOST]Aslında Kal denirsede kalırım hani... ^_^

Mockingjayy

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Peki gerçek sarı bücür kim ._.

Sent from my iPhone using Tapatalk

LımonBerk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Peki gerçek sarı bücür kim ._.

Bilmiyorum ben bu sarıbücürü eskiden tanıdığım biri vardı skype da o sandım ve o sarı bücürle arkadaş çıkmış ben ona sövünce foruma gelip herkezi bilmem ne yapacağını söledi totoş :(

Uchiha_Madara

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yaptıklarından rahatsız olduğum bir gerçek, herkes de eminim rahatsız olmuştur. Bu hataları görüp, özür dilemek gerçekden de saygın bir harekettir. Bazen ve hatta çoğu zaman paylaştıklarından rahatsız oldum. Ama hatalarını hep görmezden geldim. Çünkü senin bir özelliğindi. Yaptıklarından özür dileyip, bırakmak birçok insanın sana olan görüşünü değiştirecektir eminim ki. birçok insanın yapamayacağı bir hareket. Ama sırf bunlardan pişman oldun diye bırakmak, onları silmez. Hâlen durmaya devam et ve yeni bir sayfa aç. Forumun @limonberk'i olarak kal.

LımonBerk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Anarşik yarim
sesin kulağında bir beste
pankçı tişörtün üstünde
Masmavi saçların rüzgarda dalgalanırkene
Aşık oldum sana kiloeee
her 3 kelimenden biri fak...
yakışıyor mu sana böle konuşmak...

Bu hangi youtube kanalındaydı birden aklıma geldi biri sölesin lütfen :(
[DOUBLEPOST=1439938954,1439938864][/DOUBLEPOST]
Yaptıklarından rahatsız olduğum bir gerçek, herkes de eminim rahatsız olmuştur. Bu hataları görüp, özür dilemek gerçekden de saygın bir harekettir. Bazen ve hatta çoğu zaman paylaştıklarından rahatsız oldum. Ama hatalarını hep görmezden geldim. Çünkü senin bir özelliğindi. Yaptıklarından özür dileyip, bırakmak birçok insanın sana olan görüşünü değiştirecektir eminim ki. birçok insanın yapamayacağı bir hareket. Ama sırf bunlardan pişman oldun diye bırakmak, onları silmez. Hâlen durmaya devam et ve yeni bir sayfa aç. Forumun @blurlight'ı olarak kal.
Aqlattın limon berk olarak kalsam :([DOUBLEPOST=1439938991][/DOUBLEPOST]
Fazlasıyla duydum, @DeathLight in söylediklerine göre sarı bücür sergun ;( ki bu fazla anormal .s

Hayır sergun olması imkansız ![DOUBLEPOST=1439939047][/DOUBLEPOST]bir arada bu iftira fnaf'çı çocuk @Sarper170 e atılmıştır...

LımonBerk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bu arada bir süre depresyona gircem çünki Life is Strange ep 5 de anarşik yarim kiloeee öldü :([DOUBLEPOST=1439939476,1439939170][/DOUBLEPOST]Max bacı olmayaydı şimdiye topraqtın kiloeee :(

LımonBerk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ve hatalarımdan bir tanesi daha ben nedense şu yaz çok egoist ve kibirli biriydim ve kibir yüzünden bir kaç duygumu kayıp ettim utanmak... bu duyguyu önemsemedim bu yaz nedense önüme gelen herkezi kim olursa olsun onla dalga geçmek veya onu küçük düşürmekti ve bu yaz yaşadığım bir kaç olay psikolojimide bozmuştu ve tam bir pisliğe dönüştüm at pisliği -_-[DOUBLEPOST=1439942559,1439942506][/DOUBLEPOST]
Bİr thug lıfe yaparım varya o gözlükleri senden alırım hacı !

R

Reloven

Ziyaretçi
Ulan Efkarlı Şarkı Çalıyodu Bunuda Okuyunca Tuhaf Oldu Herneyse Hatalarını Anlayıpta Özür Dilemen Hoş bir şey Onların Özürünü Kabul Edip Etmemesi Önemsiz.