Hastalık yaymaca

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hala daha ciddi olmadığımı anlayamadı insanlar*
Atarlanmayı kesin artık*

----------------------------------
(İmza)
Çok basit ve mantıksız bir kaçma bahanen var senin.
Kalk O kadar insana laf et şunu de bunu de sana bir şey dediklerinde de ben ciddi değilim dalga geçtiğimi neden anlamıyor herkes?
Çünkü dalga geçmiyorsun da ondan be! Şimdi ben yolo gay değil desem dalga geçmek mi oluyor? Yoksa diğer üyelere bilgi vermiş mi oluyorum? Tabi ki de bilgi vermiş oluyorum sen ise buna karşı çıkıp gay olduğumu kanıtlarsam ne vereceksin dediğinde bende hala benim ciddi olmadığımı anlayamadı herkes desem ne yaparsın? Bu kadarda korkak olma be kızlar bile laflarının arkasında duruyor senin gibi uyduruk bir şey atıp kaçmıyor.

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Çok basit ve mantıksız bir kaçma bahanen var senin.
Kalk O kadar insana laf et şunu de bunu de sana bir şey dediklerinde de ben ciddi değilim dalga geçtiğimi neden anlamıyor herkes?
Çünkü dalga geçmiyorsun da ondan be! Şimdi ben yolo gay değil desem dalga geçmek mi oluyor? Yoksa diğer üyelere bilgi vermiş mi oluyorum? Tabi ki de bilgi vermiş oluyorum sen ise buna karşı çıkıp gay olduğumu kanıtlarsam ne vereceksin dediğinde bende hala benim ciddi olmadığımı anlayamadı herkes desem ne yaparsın? Bu kadarda korkak olma be kızlar bile laflarının arkasında duruyor senin gibi uyduruk bir şey atıp kaçmıyor.
Sanırımı o yüzden orada kullandım*
Kendimden tamamen emin olsaydım o sanırım orada olmazdı*
Ve şu anda bile ciddi değilim*
Yoksa böyle yazmazdım*

----------------------------------
(İmza)

RadioActiveTR

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
HASTALIK YAYMA MI HEMEN EFENİM.
Alttaki kanser ._. yukarıdaki ded.

Son düzenleme:
  • Beğen
Reactions: DIO

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Hastalığı kabul ediyorum, beni öldürene kadar sarmalasın. Çünkü yokluktayız :(
Alttaki Heterochormia.

Sarper170

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
(Beni geçin, ben sadece bir şey söyleyeceğim. Bence @Axel102 arkadaşımızın dediği yüzünden konu kilitlenecek :S.)

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
(Beni geçin, ben sadece bir şey söyleyeceğim. Bence @Axel102 arkadaşımızın dediği yüzünden konu kilitlenecek :S.)
Göğüs hastalığı diye bir şey var ne yazık ki, aşırı şişmanlık ve obezite yüzünden oluşuyor. Yani bir hastalığın ismini söylediği için kilit yemeyiz. Yersek bile en fazla Axel uyarı ve mute alır o kadar :3