HASANSEYİN KREYD (YAPIM AŞAMASINDA)

TheVet

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar 1 Haftadır Bir Şehir Yapıyorudum Eski Çağ Şehri Surları Var Falan :D Bu Mapı Adventure Mapa Dönüştürmeye Karar Verdim. Pekçok şeyden İlham Aldım Paranoia adventure mapi , Assassins Creed , EN ÇOKTA GÜNÜMÜZDEN Map Henüz Hazır Değil :D 2-3 Güne Bitirmeyi Umuyom.

KONU:
Yıllar Yıllar Önce Semih Cumhuriyeti İsimli Bir İmparatorluk Varmış Çok Emperyalist Bir İmparatorlukmuş. Pek Çok Düşman Şehrine Saldırıp Düşmanın Şehrini Yerle Bir Etmiş. Vede Pekçok Köy Ve Kasabayı Sömürgesi Yapmış. Halktan Ödemeyemeyeceği Vergiler Alıyormuş Vermeyenleri İdam Edip Veremeyecek Durumda olanlarada İmparatorlukta Kölelik Yaptırıyorlarmış. Ve Bir Gün Buna Dayanamayan Bir Adam (Map'ı Oynayacak Olan Kişi) İsyan Eder Ve Onunla Aynı Düşünen Arkadaşlarıyla Kralı Öldürüp Özgürlüğe Kavuşmaya çalışır.

Mapın Pekçok Saçma Sapan yerlerine Sandıklar Koydum İçindede Puan 64 tane puan var bide semih parası var oda puan gibi bir şey. (Ben mapı koyup siz indirip oynayıp bitirdikten sonra yazarsınız kaç puan kaç para topladığınızı)

Ayrıca Bide Map Beğenilirse Birkaç Map Daha Yapıcam Bu Senaryo Üzerinden Giden

RESİM:

TheVet

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
aslında bu sadece Semih İmparatorluğu Şehri Daha Köyler Kasabalar Semih İmparatorluğunun Gazabına Uğramış Şehirlerde var :D

TheVet

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sadece Bakma İndirip Oyna Bence :D Ama Henüz Hazır Değil :D

neso can

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
tamam işte hazır olduğu zaman indirir oynarız :D