Hapisten Kaçış Bölüm 2 (ÇIKTI!)

grkmkprl

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Evet Arkadaşlar 2.Bölümü Salı Veya Çarşamba Günü Çıkaracağımı Söylemiştim Ama Yoğun Çalıştıktan Sonra Bitirebildim İlk Bölüme Göre Daha Kapsamlı Oldu Canavarlar Var Birde İlk Bölümle Birleşik Yaptım Boyutu 9.5 Mb'a Çıktı Dahada Artıcak Sanırım Ama 20 MB'ı Geçmez.Uzatmadan Fotoğraflara Ve Linke Geçmek İstiyorum;

MAP LİNK:http://rapidshare.com/share/C777F531C08EDFF2A33491FC0C9E4F53 (GİRİNCE ALTTAKİ to Download yazan yere tıklayın başka bir yere atıcak oradan hapsten kacis bölüm 2.rar'ı seçip indirebilirsiniz Mediafirede sorun olduğu için buraya yüklemek zorunda kaldım)
Virus Total:https://www.virustotal.com/tr/file/...f9727808988feb1b7b304525/analysis/1387207290/
%40 TAMAMLANDI ADLI KONUMDA BU FOTOĞRAFLARIN AYNISINI KOYMUŞTUM MALESEF YİNE ÖYLE OLDU DİĞER BÖLÜMLERİN FOTOĞRAFLARINI KOYMAK İSTEMEDİM FAKAT İPUCU OLURDU AMA DAHA BİRÇOK EKLENTİ HARİTADA VAR
NOT:BÖLÜMLERİ ÇOK HIZLI ÇIKARDIĞIM İÇİN KÖTÜ VEYA HİÇ DÜŞÜNÜLMEMİŞ BİR MAP GİBİ DURABİLİR AMA GERÇEKTEN NE YAPSAM DİYE DÜŞÜNÜYORUM VE YAPMAYA BAŞLADIĞIMDA EN AZ 4 SAAT ARALIKSIZ BUNUNLA UĞRAŞIYORUM KISACASI MAPTA EMEK VARDIR.
3.BÖLÜM YAKINDA GELİCEK ÇOK İLGİNÇ BİRŞEY DÜŞÜNDÜM BAYA TUHAF GERÇEKTEN :) 2.BÖLÜ
ME KOYMAK İSTEDİM AMA ÇOK UZATMIYORUM DİĞER BÖLÜMLER İÇİN DÜŞÜNÜYORUM NE YAPSAM DİYE İLGİNÇ OLAYLAR SİZİ BEKLİYOR OLACAK DAHA GELİŞMİŞ OLARAK YANİ KOMUT BLOĞU KULLANMAYA BAŞLIYACAĞIM DAhA GELİŞMİŞ BİR MAP İLE KARŞINIZDA OLACAĞIM VE SON OLARAKTA HER HARİTADA 1 ADET ELMAS İTEMİN BULUNDUĞUNU HATIRLATAYIM HEPSİNİ TOPLADIKTAN SONRA 6.BÖLÜMDE SİZİ BİR SÜRPRİZ BEKLİYOR OLACAKTIR

MAPLARIN KOLAY OLDUĞUNU BİLİYORUM GİTTİKÇE ZORLAŞACAKTIR..

YahooBoy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ilkini oynamıştım beğenmiştim inşallah buda güzeldir indiriyorum :)

vahsetulnecid

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bende map yapıyorum görünüşe göre arkadaşlar beğenmiş bende map yapıyorum.isteyen gelsin.(hamachi sw kurmayı öretirse :) )

Antibio

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bi ev var günlük falan var da sonra ne yapcam

Antibio

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
güzel bi seri ve uzun bölümler , karmaşık yerler falan var da merak ettim:creeper: