Hani Herobirine Sadece Modlarda Vardı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fergus

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ve servere giremiyorum ilk işi gerçek dünyayı nethere çevirmek ve size işkence yapmak

fergus

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
mod falan değil adam bidaha sv re gelirse ss alcam adamın adı görünüyo gözler beyaz değil dedim beyaz çıktı ödüm koptu sv den çıktım 10 dan geriye saydı banka şifren bende dedi olum bu adam değil bilgisayar programı ve piskopat

lord minecraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar millet mod indiriyo sonra efendimm herobrine buldum diyo (elindekki eşya sanırım uranium modundaki uranium bomb)

Lelz5

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar herobrine modunu indirdim çölde durdum birden ender portalının çıkardığı mor renk gibi bir şey solumda durdu ve bir çığlık geldi oyunu kapattım :D

GORKEMREYİZ

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben her survival oynadığımda çığlık sesleri duyuyorum ve korkudan oyunu kapatıyorum ve herobrine mod yüklü değil bu sorunu nasıl çözebilirim yardım edin
Kardeşim aynı şeyleri bende yazdım önemsemediler gerçekten var savemi silmedim hergün korka korka oynuyorum ancak

Lelz5

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim aynı şeyleri bende yazdım önemsemediler gerçekten var savemi silmedim hergün korka korka oynuyorum ancak
aynen kardeşim ya çok kötü habire yanında ışınlanıp AĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞ diye bağrıyo :/

cagataz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
abi herobrine betada vardı 1.6.6 dan sonra (heralde o sürüm tam hatırlamıyorum) kırıldı ana sitesinde her süm güncellemelerinde removed herobrine yazar herobrine kaldırıldı die anlayn artık notch isterse koyar bidahaki sürümlere millte korktugu icin koymuo anlayın lan

burak11

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Josh taki durum aynı bende de var bir sesler geliyor korkunç hatta sabah bile geliyor hem de daha çok anlamadım yaratıcı mod onuyorum keserim ama önüme çıkarsa ödüm bokuma karışır herobrine mod yüklü değil yüklemeye çalıştım ama olmadı bunun nedenini bilen varmı daha az önce kapadım *** korkusundan

Lelz5

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Josh taki durum aynı bende de var bir sesler geliyor korkunç hatta sabah bile geliyor hem de daha çok anlamadım yaratıcı mod onuyorum keserim ama önüme çıkarsa ödüm bokuma karışır herobrine mod yüklü değil yüklemeye çalıştım ama olmadı bunun nedenini bilen varmı daha az önce kapadım *** korkusundan
burak yüklemeye çalıştıysan ve audiyosunu resourcese attıysan normaldir o sesler banada oluyor :)

Lelz5

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar konuyla alakası yok ama benimle server kurup oynamak isteyen varmı lütfen söyleyin yanlız başıma sıkıldım :(

emirhanm

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
var arkadaşlar 1.4.4 de var bn gordum ama nethere gittim eve geldim uyudum uyurken herobrineyi gordum agı kanlıdı kanıt yok ama gördüm yeminki arkadaşlar noych ilk cıktında yapmış bunu sora mc forumda şikayet baya olunca notch oyuna gizli update ile sildi herobrineyi yasadım gordum mc 1.4.5 olana kadar oynamadım

Herobrine751

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
abi herobrine betada vardı 1.6.6 dan sonra (heralde o sürüm tam hatırlamıyorum) kırıldı ana sitesinde her süm güncellemelerinde removed herobrine yazar herobrine kaldırıldı die anlayn artık notch isterse koyar bidahaki sürümlere millte korktugu icin koymuo anlayın lan
Betada Değil Alphada Vardı

Umut692

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim bildiğim kadarıyla Herobrine kullanıcılar tarafından uydurulmuş ve Markus Persson'ın kulağına kadar gitmiş,Markus Persson tarafından yapılmamış bir şey.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...