HAND SURVİVAL - Yeni sistemler ile doyasıya macera doyasıya eğlence bir arada [ +70 OYUNCU ] NEW 4.05.2020 AKTİF OLDU !

MoneyTime

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Discord Sunucuza Hiçbir şekilde Girilmiyor ANCAK SERVERDEN /discor komutu İle girebiliyoruz Bi el Atsanızda DİSCORDA GİDEBİLSEK

DonsuzT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yusuf'u tanırım zamanında beraber 2 -3 sefer server açtık her seferinde tuttu bu adam işini yapacağını biliyordum zamanı geldi tekrar görüştük mutlaka servere gelin derim ciddi anlamda emek var güzel iş çıkarıyor. :) (YouTuber)
Teşekkürler İlyas, sende iyi bir youtubersin :)

Ozi Başkan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Değerli forum üyeleri !
50. gün aktiflik sonrasında çeşitli başarılar göstererek aktif olmaya devam ettik.
Artık sunucumuz eski tadı vermediği için oyuncular arasında bir oylama gerçekleştirdik.
ve sunucumuz 85 OY ile sıfırlama kararı almıştır !

Sunucumuz BUGÜN SAAT 20:00'da sıfırlanmış olarak aktif olacaktır !
Açılışta herkesi bekliyoruz !
teşekkür ederiz.

Discord kanalımıza katılmak için forum konumuzu inceleyebilirsiniz.

asdasdasd.png

Son düzenleme:

Jawie

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Değerli forum üyeleri !
50. gün aktiflik sonrasında çeşitli başarılar göstererek aktif olmaya devam ettik.
Artık sunucumuz eski tadı vermediği için oyuncular arasında bir oylama gerçekleştirdik.
ve sunucumuz 85 OY ile sıfırlama kararı almıştır !

Sunucumuz YARIN SAAT 20:00'da sıfırlanmış olarak aktif olacaktır !
Açılışta herkesi bekliyoruz !
teşekkür ederiz.

Discord kanalımıza katılmak için forum konumuzu inceleyebilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 89124
Peki sıfırlanmayı kabul etmeyen 42 kullanıcının emekleri? Basit bir Türk sunucusu klasiği, yıllardır aynı serüven devam ediyor. 40 kişi sıfırlansın, 30 kişi sıfırlanmasın diye oy atar, o emekleri (hile kullanmayarak yapmaya çalışan kulllanıcılara) 10 fazla online'a tercih edilir. Başarılar, kaliteli bir sunucu ama kaliteli bir "survival" sunucu değil. "OP+ Surv" desek daha iyi olur, "surv" yalnız "survival" bile değil. Hayatınızda başarılar.

Joe12

SpaceCraft Survival
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Peki sıfırlanmayı kabul etmeyen 42 kullanıcının emekleri? Basit bir Türk sunucusu klasiği, yıllardır aynı serüven devam ediyor.
Laik bir ülkede yaşıyoruz. Adam oylama yapmış ve oy birliği ile sıfırlama kazanmış. Hani diyorsun ya kabul etmeyen 42 kişinin emeği nerde? Peki bende sana soruyorum, oyunu RTE vermeyen kişilerin hakkı Nerede? Kısacası demek istediğim, laik bir ülkeyi ve çoğunluk ne isterse o olur.

DonsuzT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Peki sıfırlanmayı kabul etmeyen 42 kullanıcının emekleri? Basit bir Türk sunucusu klasiği, yıllardır aynı serüven devam ediyor. 40 kişi sıfırlansın, 30 kişi sıfırlanmasın diye oy atar, o emekleri (hile kullanmayarak yapmaya çalışan kulllanıcılara) 10 fazla online'a tercih edilir. Başarılar, kaliteli bir sunucu ama kaliteli bir "survival" sunucu değil. "OP+ Surv" desek daha iyi olur, "surv" yalnız "survival" bile değil. Hayatınızda başarılar.
Sırf sunucumuzu kötülemek için açılan yeni hesaplar :yıkıl:
Foruma yüzlerce hesap kayıt oldu sayenizde. Cevap vereyim bari o kadar yazmışsın, 42 kullanıcının emekleri diyorsun. Bu kabul etmeyen 42 kişinin gitmedi sadece , tüm herkesin gitti. Ayrıca artık oynanmayacak derecede sıkıcı bir hale gelmişti sunucu, "OP+surv" dediğin sunucu gerçekten OP sunucuya döndüğü için bu sıfırlama kararını siz değerli oyuncularımıza sorarak aldık. Onlarda bizimle aynı görüşte oldukları için sıfırladık. Basit bir Türk sunucu klasiği diyorsun, sen Türk değil misin? Türk sunucularını sürekli bu kadar aşşağılıyorsunuz. Ne yapmak istediğinizi bir türlü anlayamıyorum ve anlam veremiyorum. Sürekli yeni hesaplar ile baltalamak sizlere yakışıyor, iyi forumlar.

Oktay_TR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Cidden amacım baltalamak değil fakat düşündüğüm şeyler baltalamayı amaçlıyacağını düşüneceksiniz, sizi takmıyorum.

"Amacımız sizlere kaliteli bir hayatta kalma sunucu hizmeti vermektir." yazmışsınız, o hilelere izin verdikçe o kaliteli hizmeti veremezsiniz.

Konuya azcık özen gösterseydiniz keşke, Fotoğrafların açısı berbat, texture pack yada shader yok berbat..

Konu düzeni demek isterdim ama konu düzeni demek iltifattan daha çok hakaret olur. Konunuzu hiç beğenmedim, en azından bilgiler vermişsiniz 1/10

Sunucunun içini hiç merak etmiyorum. O yüzden hiç yormayacağım kendimi, aceleyle açılmış bir sunucu olup, hilelere izin verirsek çok oyuncu gelir düşüncesinde olan bir kurucuların olduğu bir sunucu.

1 Kaliteli oyuncu, 10 kaliteli oyuncuya denk gelir kardeşim, siz böyle acele ederseniz, kaliteli ortam hazırlayacağız felan derseniz olmaz böyle, hile açıp ölen herkes bırakır serveri.. BAŞARILAR
Bir İnsan Nasıl Bu Kadar Geriye Takar Vaayy bee
Adam Kendi Sunucusuna Kocaman Hile Serbest Yazmış Yetmiyor Bide Kendi Konusuna Gelen Mesajı Yapıştırıyor
Bu ne Basitlik Yiğidim Biraz Özgün Olun Çabuk Geriye Takmayın.

En Azından Bu İnsanlar Senin Gibi Sunuculara Adamlarını Göndermiyor Reklam İçin Hile Konusunda da Zaten Eleştirimi Yaptım

Ozi Başkan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucumuzun BAĞLANTI ADRESİ değiştirildi !

Handmc.net

İP adresi ile giriş yapabilirsiniz.

DonsuzT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sürekli yeni hesap açarak baltalayan arkadaşlar için bir resim bırakmak istiyorum :)
PLAY.HANDMC.NET +100 AKTİF!
2018-07-21_20.16.01.png

Jawie

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sürekli yeni hesap açarak baltalayan arkadaşlar için bir resim bırakmak istiyorum :)
PLAY.HANDMC.NET +100 AKTİF!
Ekli dosyayı görüntüle 89295
"Yıllardır aynı serüven devam ediyor"
Artık tanınmış hale gelmiş sunucu sahipleri açar sunucularını, aktiflik durumu her açtığı sunucuda yüksek olur. O sunucu kapanır veya sıfırlanır, biraz daha artar aktiflik sonra sunucu aktifliği düşer yine kapanır veya sıfırlanır yine yükselir. Aç/Kapat/Sıfırla taktiği yıllardan beridir sürüyor, maalesef ki kitle bu taktiği çözdüğü halde bu taktiğin peşinden gitmeye devam ediyor. hiçbir zaman yenilikçi bir kitle olmayacağız, hiçbir zaman yenilikçi bir ülke olamayacağız bu tür konularda, hiçbir zaman...

Yukarıda attığım post'a; "Baltamak için açılan hesap" demişsin, baya ön yargı ile karşıladın ama sorun değil.
Sözde "Survival" sunucular kategorisinde dikkatimi çekmeyi başardınız, biraz araştırma sonucu o postu attım. Baltalamak adına attığım bir post değil, raporlarsanız gereğini yaparlar zaten kural dışı bir durum var ise. "+100" aktif kullanıcınız ile sizlere gönülden başarılar dilerim.

Joe12

SpaceCraft Survival
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Saldiranlar bir türlü bitmedi.
Pes etmiyorsunuz, tebrikler.