Hamachisiz Serverimize Pluginer,Rehber Alımı Var!

OrcunGul

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ad - Soyad: Orçun Gül
Istenilen alan:Builder
*Deneyimler: 2. builder oluşum
Beğenmediysen builderlikten direk at

berk70189

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
@osndbk daha açmadık bile builder deniyorum şu an ama yapmamayı düşünüyorum bilmiyorum yapada bilirim[DOUBLEPOST=1409862958,1409861457][/DOUBLEPOST]
*Ad - Soyad: Emrecan Soyyılmaz
Skype(zorunlu değil): pyhmvw
*Istenilen alan: rehber - pluginer
*Deneyimler: Admin : 3 kere adminlik yaptım. 2 tanesinde ise Özel isim seçmek zorunda kaldım (Süper yetkili vs.)

Kurucu : Server kurdum ancak tutmayınca kapattım geri paraya yazık olmasın diye survival falan oynayıp kapattım.

Moderator : 6-7 kere moderator olmuştum. Bunun hakkında bir hikayem yok :)

Rehber : Sadece 2 kere yapmıştım ve insanlar rehberi sadece başında [Rehber] yazan bir oyuncu olarak gördükleri ve değer vermedikleri için 2'sindende ayrıldım.

Reklamcı : Reklamcı olarak herhalde ya 1 yada 2 kere çalıştım. İlk sefer reklamcı oluşumda reklamcılar yetkilerini sadece fly vs. istedikleri için serverin kötü olduğunu düşünüp çıkmıştım. Diğerinde ise aynı olay olunca çıktım. Yani pekte iyi bir reklamcı olabileceğimi söyleyemem.

Developer : Daha çok artık pluginer dediğimiz yetkili olayından 5 kere oldum. Ayrıca buraya not düşerim. Diğer arkadaşlar 58 serverde pluginer mi olmuş napmış diye benim bu kadar çalışmamın onların çalışmasından kötü olduğunu düşünmeyin. Developer olarak iyi iş çıkarırım. Hikayem yok bunda da :)

Author : Her halde en zoru ve hiç olmadım.

Builder : Burda düzeyim orta derecededir. Bunda da bir hikayem yok :)
Plugin pack hazırlarsanız bir mediaval factions servere göre sevinirim :)[DOUBLEPOST=1409923474][/DOUBLEPOST]
*Ad - Soyad: Bilgehan ERTAN
Skype(zorunlu değil): bilgeboy35
*Istenilen alan: Rehber Pluginer
*Deneyimler:
4 aylik serverim vardi. Rehber ve pluginerlikta iyiyim. Ek olarak market falan yapabilirim.
Plugin pack hazırlayabilir misin?