Hamachi Tünel Sorunu Yardım -bağlantı engellenmiş- -kimlik doğrulama hata!-

Ahmet Berk TAŞ

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar lütfen yardım. Yeni PC aldım. İlk başlarda hiç sorun yoktu. Hamachi indirdim arkadaşla oynamak için. Aldığımdan 1-2 hafta sonra arkadaşımın bilgisayarında hamachide benim ismimin yanında bir işaret çıktı. Buyrun bu da ss:

PC özellikleri:
Windows 8.1 Single Language
Intel Core i7 CPU: 3.2 GHz
RAM : 12 GB
64 bit işletim sistemi x64 tabanlı işlemci
Ayrıca yalnızca hamachide sorun yok.Aynı zamanda sürekli net gidip geliyor.Güvenlik duvarı ayarlarına gittiğimde şu hatayı alıyorum:

AntiVirus programım McAfee ve onda da hata alıyorum.Programa girdiğimde "güvenlik duvarı: açık" yazıyor. Güvenlik duvarı ayarlarını görüntüleye basınca güvenlik duvarı kapalı diyor. "AÇ" a basıyorum bastığım anda bir anlık açıldı gibi görünüyor sonra yine kapanıyor.Lütfen yardım edin daha yeni PC hemen sorun çıkarmaya başladı[DOUBLEPOST=1439367958,1439367887][/DOUBLEPOST]Arkadaşlar hamachi sorununu çözdüm ama hala net gidiyor ve güvenlik duvarını açamıyorum

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hesabın administrator mü? Değilsen güvenlik duvarına müdahale edemezsin.

Ahmet Berk TAŞ

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
tek user bu adminstator oldugunu nereden anlıyoruz sag tıklayınca yonetici olarak calıstır yazıyor ordan mı ?

Ahmet Berk TAŞ

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar hala net surekli kesilip gidiyor biri yardım etsin lütfen tüm forumlara baktım

Crowley07

Nether Yerlisi
Site Yöneticisi
Site Danışmanı
R. Sorumlusu
En iyi cevaplar
0
eset kullanıyorsan oda sorun yapar

Monkeygunner5000

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aynısı bendede olmuştu hamachiyi sildim tekrar yükledim düzeldi

BYYARALIQRALL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende ayni sorunla karşilasmistim. Genekde internet baglantusi sk sk kesilince veya cok yavaş olunca oluyor