Hamachi Sorunu!

asdafdasx

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhabalar,

Arkadaşımla hamachi üzerinden server kuracaktık fakat arkadaşım kurunca ben , ben kurunca arkadaşım giremiyor. arkadaşımın hamachisinde sorun var. normalde ağ bağlantılarında hamachinin grünmesi lazım fakat onda görünmüyor. anlayan birisi varsa yardım edebilirmi çok araştırdık fakat bulamadık.

Eren || TheRazorGod

mc.konyacraft.com
En iyi cevaplar
0
Bu mesaj özel sebeplerden dolayı kaldırılmıştır.

Son düzenleme:

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Hamachi nin ağ bağlantılarına da gelmesi lazım. Onun için hamachi nin bir ayarını kendiniz kurmanız gerekiyor.

asdafdasx

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Güvenlik duvarını kapattınız mı?

Evet kapalı.

Serverınızı kendi portunuzu yazmayın hamachi portunuzu yazın

Zaten öyle yapıyoruz ama sıkıntı o değil arkadaşımın ağ bağlantılarında hamachi görünmüyor.

Hamachi nin ağ bağlantılarına da gelmesi lazım. Onun için hamachi nin bir ayarını kendiniz kurmanız gerekiyor.

Nasıl yapacağız açıklayabilir misin ?

Az önce portlu server açmayı denedik sorunsuzca kurduk ama kapatıp açtığımızda artık açılmıyor. server exe yi açıyoruz hemen geri kapanıyor. nasıl çözeceğiz?

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Evet kapalı.

Zaten öyle yapıyoruz ama sıkıntı o değil arkadaşımın ağ bağlantılarında hamachi görünmüyor.

Nasıl yapacağız açıklayabilir misin ?

Az önce portlu server açmayı denedik sorunsuzca kurduk ama kapatıp açtığımızda artık açılmıyor. server exe yi açıyoruz hemen geri kapanıyor. nasıl çözeceğiz?
Hatırlamıyorum kusura bakma :(