Yardım Hamachi server online mod hileleri yapamıyorum

sorunluUUUUUU

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Beyler arkadasımla hamaci serveri kurduk zorla ama videolarda gosterildigi gibi teleport yapamıyoruz internette biraz arastırdım ve cözüm bulamadım son çarem sizsiniz tp op vb. komutları kullanamıyorum yazınca ingilizce bir yazı cıkıyor bunu yapmaya yetkiniz yok diyor serveri ben kurdum nasıl yetkim olmuo oyuna yeni basladıgım icin terimleri yani oteki konulardaki gibi plugini falan bilmiyorum o yuzden nasıl yapıcagımı biliyorsanız biraz acıklayabilirseniz cok iyi olur şimdiden tesekkurler...

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
arkadasim serveri açinca bi pencere gelir o consoldur sagda yazilarin altinda bi yazi alani bulunur oraya tikla ve
/op nick nick kismina oyundaki nick yazacaksin bu komut o oyuncuyo yetkileri verir
/gamemode 1 criveta yani yaraticilik modu /gamemode 0 surival yani normal oynama modu /gamemode 1 nick
/give nick 1 64 bu komutta 1 numarali itemden 64tane nick oyuncusuna varir
/tp 1.oyuncu 1.oyuncuya teleport yani yanina gidersin /tp 1.oyuncu 2.oyuncu 1.oyuncuyu 2.oyuncunun yanina gönderir
/time set 1 saati 1 ayarlar yani gündüz
bunlar komutlarin birkaçi umarim yarari dokunur size iyi oyunlar

<[GürkanTR]>

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlk olarak server dosyalarında 'ops' adlı dosyanın içine oyundaki ismini yaz.Op demek admin demektir bu sayede serverde istediğin kodu kullanabileceksin.

KOMUTLAR:

/tp oyuncu ışınlanacağın oyuncu

Bu komutla herhangi bir kişiyi ya da kendini başka birinin yanına ışınlaabilirsin.

Örnek:
----------
/tp Arda98 Yagami56

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/clear

Bu komut sayesinde envanterinde bulunan bütün itemleri(eşyaları)silebilirsin.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/time set ve /toggledownfall

Bu komutlar sayesinde havayı yağmurlu,karlı yada normal yapabilirsin.Gece ya da gündüz yapabilirsin.

/time set night->Gece yapar.
/time set day-> Gündüz yapar.
/toggledownfall->Havayı ayarlar.
/help

Bu komut sayesinde serverde aktif olan bütün komutları görebilirsin.
/op

Bu komut sayesinde istediğin bir oyuncuyu op(admin)yapabilirsin.

Örnek:
-------
/op L-Lawliet
/gamemode 0 ve /gamemode 1

Bu komutlar sayesinde oyun modunu değiştirebileceksin.(eminimki ne olduğunu biliyorsundur.)

Örnek:
------
/gamemode Misa-Misa 1 ya da 0
IYI FORUMLAR
İYİ GECELER...

54melih54

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ops dosyasına parantezlimi yazacagız adımızı

54melih54

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
tmm yaptım tşk