Haksız Yere Ban

TheRedstoneMuhendisi

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba ben @TheRedstoneEngineer , ve forumdan ban yedim. Ne kadar süreliğine yediğimi bilmiyorum açıkçası, sadece haksız yere yediğimi biliyorum.

Adam sanırım çook eskiden bir mesaj yazmış, daha sonra bugün saat 10da mı ne tekrar bir mesaj daha yazmış. Tabi mesajlar birleşmiş galiba. Ama birleştiğinde son attığı mesajın tarihi görünüyor. (Bunları sonradan anladım maalesef.) Benim için görünüm şu, adam 2014 teki konuya bugün mesaj yazmış gibi. Forumdan soğudum, banım açıldıktan sonra bile burda olmayabilirim. Belki silerim hesabımı. Artık forumdan tat alacağımı sanmıyorum.
@efe2002ozyay @EminGny @Noneedthanks @CubeSword @Sezdolonoid400 @Clapy @sergun26 @ErenBeyazkurt @tekno 51 @cemos35 ve unuttuğum bazı kişiler.

Sezdolonoid400

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benimde diğer Sezdoloste hesabım haksız yere ban yemişti ama seninkine sadece uyarı vermişler yani 1 günlüğüne susturulmuşsun benimkinde sınırsız ban hiçbirşey yapamıyorum ve spamdan sınırsız ban yedim böyle saçmalık olamaz

BolshoiBooze

Rocket Enthusiast
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Merhaba, TheRedstoneMuhendisi,

forum.minecraftturk.com/kurallar/

Paragraf 35

Uygunsuz İçeriğin Cevaplanması

Uygunsuz içerikler rapor edilmeli. Bu tür içeriklerin "rapor edildi" ve benzeri şekilde cevaplanması, diğer üyeleri teşvik edeceğinden bu tür mesajlarda uyarı alabilir. Konulara "rapor edildi" ve benzeri mesajlar yazmadan sadece rapor edin.

Eğer hala bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız üst düzey forum yönetimiyle bu adresten iletişime geçebilirsiniz.
forum.minecraftturk.com/misc/contact/

Son olarak, biz de sizi seviyoruz.
İyi forumlar.

Bay ZZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Paragraf 35

Uygunsuz içerikler rapor edilmeli. Bu tür içeriklerin "rapor edildi" ve benzeri şekilde cevaplanması, diğer üyeleri teşvik edeceğinden bu tür mesajlarda uyarı alabilir. Konulara "rapor edildi" ve benzeri mesajlar yazmadan sadece rapor edin.

Eğer hala bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız üst düzey forum yönetimiyle bu adresten iletişime geçebilirsiniz.

İyi forumlar.
Ben de bilmiyordum, teşekkürler.

TheRedstoneMuhendisi

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Paragraf 35

İyi forumlar.
İyi de bu mesaj rapor edildi mesajı değil ki. Bunu yazdım fakat rapor etmedim çünkü adamın uyarı almasını istememiştim. Ne yazık ki iyi niyetli olunca olay başımıza patladı. Peki o zaman, bundan sonra acımasız olacağım. Cevap için teşekkürler.

PwParadox

Konun için düşüncem profil kapağımda
En iyi cevaplar
0
İyi de bu mesaj rapor edildi mesajı değil ki. Bunu yazdım fakat rapor etmedim çünkü adamın uyarı almasını istememiştim. Ne yazık ki iyi niyetli olunca olay başımıza patladı. Peki o zaman, bundan sonra acımasız olacağım. Cevap için teşekkürler.
Üzgünüm ama burda modertörün hakkı var ,açıkça kurallarda rapor edilecek şeylere cevap yazmayın diyiyor.Rapor etseydin muhtemelen sadece uyarı alıcaktı bu onun ilk seferi ise eğer değilse zaten susturulmayı/banlanmayı hak etmiştir zaten.Eğer illaki acıyııcaksan profiline "hortlama yapma lütfen" yaz.
Hayır sırf modertör olduğundan doğru olduğunu söylemiyorum o da bir insan o da hatalar yapabilir eğer yağcı olduğumu düşünüyorsanız düzgün insan ne diye bir google'a yazın belki bir şeyler öğrenebilirsiniz

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0

Paragraf 35

İyi forumlar.
Tm aşqw ben de seni seviyorum* :(
Bu arada bence uyarının spamdan verilmesi gerekirdi*

Fuhrer_TR

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Hort yazmak yerine rapor etseydin Yöneticilerin işini kolaylaştırırdın. Adama konuyu hortlattığını söylediysen de bunun kimseye faydası yok.

efe2002ozyay

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adaletini öpeyim forum :D etiket güzelmiş.
Ama kurala karşı gelmişsin kardeşim , bak uygunsuz bir mesajın altına hort,rapor edildi,seni atmine sölicem vb. mesajlar yazmak mute ve uyarı sebebidir.
Hesabın yarın açılır büyük ihtimalle , seni burada görmek istiyorum sakın gelmemezlik etme he.

Forumİmamı

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Adaletini öpeyim forum :D etiket güzelmiş.
Ama kurala karşı gelmişsin kardeşim , bak uygunsuz bir mesajın altına hort,rapor edildi,seni atmine sölicem vb. mesajlar yazmak mute ve uyarı sebebidir.
Hesabın yarın açılır büyük ihtimalle , seni burada görmek istiyorum sakın gelmemezlik etme he.
şu an herkes uyuyor oda bir şey değilmi*
hortlatmak uyarı sebebidir, normal.