Hakkınızı Helal Edin.

TheNightAngel

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Herobrine nın gerçek olmadığını biliyorum hatta dalga geçenler olucak ama artık rüyalarım da beyaz
gözlü adam görüyorum korkmaya başladım hakkınızı helal edin.:cry:

xxataberk12

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Herobrine nın gerçek olmadığını biliyorum hatta dalga geçenler olucak ama artık rüyalarım da beyaz
gözlü adam görüyorum korkmaya başladım hakkınızı helal edin.:cry:
hakkım helal olsunda en çok ölürsün yani bişi olmaz :D (şaka bi yana bişi olmaz )

Life Hunter

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
kesinlikle psikolojik bir durum.bende bir gün herobrine ı çok araştırdım ve onunla ilgili çok hikaye okumuştum uykuya daldığımda ise rüyamda herobrine ı gördüm.

xxataberk12

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
kesinlikle psikolojik bir durum.bende bir gün herobrine ı çok araştırdım ve onunla ilgili çok hikaye okumuştum uykuya daldığımda ise rüyamda herobrine ı gördüm.
bendede oldu :) her nekadar korku filmi izlesemde onlar sadece ilk 10 dk terletir :D sonra dalar gidersin ama herobline ölemi

xxataberk12

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Eğer Herobrine gerçek olsaydı Herobrine Mod'una gerek kalmazdı.
ya siz minecraft a 1.3.2 de mi başladınız eğer herobline mc nin 2010 yıllarındki sürümlerinde bir bug olarak olmasaydı .mc de bulunmasaydı o mod olmadı ve modun ismi bile herobline olmazdı ukala :)

xxataberk12

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
olum adamlar korkmasın die mod yapmıslar tamam anladım sizin köy paris
korkmasın diye mod yapmış olasalardı kimse bilmezdi yani bu moddan önce böle bisi bilinmiodu moddan sonra çıktı bu heroblineyi gördüm 1.3.2 de gibi saçmalamalar