Hak Etmeyenler , Hakkedilene Nasil Sahip Olur ?

MahocuK

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaslar merhaba !
Benim bir sunucum vardi , sunucumu %100 emek yaptim , gayet guzel mapti , cogu kisi begeniyordu. Kimisi ise sadece elestiriyordu. Fakat oyuncu sayim hep 7-10 civarindaydi. Nedir bu gunlerim bosa gidiyor!
Diger meseleye gelelim HAK ETMEYENLER bunlar full alinti map kullaniyor , full alinti plugin paketi.kullaniyorlar ve oyunculari 20-30 kisi ! Nasil olur kardesim ? Bunlara tek lafim var bilek yok emek yok sirf gozlerini para burumus kisilerdir. Hirsizlardir...

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Prefer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lapissiz ise normal, eğer lapisli değilse....

MahocuK

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hahah ! Belli oluyor ki sunucunun.Lapisli olmasina.baglayacaksin :) Faction du ozelliklede LAPİS li...

MahocuK

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Değişik eklentiler koymalıydın, viplere pro43543 mesela.
İste bu gibilerden bahsediyorum , adi ustunde hirsizlar kendileri... Parayi alan dudugu calamiyor... Calsa dahi degil dusuk orkestra mubarek cunku pro46355 :)

MahocuK

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bilirmisiniz bilmem ama sunucum JustDoMinecraft ti , forumda aratirsaniz bulursunuz :)

abdullah2323

BOZKURT
En iyi cevaplar
0
Bilirmisiniz bilmem ama sunucum JustDoMinecraft ti , forumda aratirsaniz bulursunuz :)

bu islerde uzun soluklu zamanlarda bi yerlere gelirsin mesela en son actigim hub sunucunun rekoru 220 idi ( ffa ) dedigim gibi işte olmama ragmen eski vip satislarindan numarami bilenler mesaj atiyor facede son zamanda +100 istek var hepsi 12-13 yaşında ( hic birini kabul etmedim ) skypemde 2200 civari aktif mc oyuncusu var bu gun sunucu acsam +50 yaparim ayni gun dedigim gibi sadece sunucuyu degil mc aleminde adin ve cevrende olmali hemen pes etme biraz daha ugraş

MahocuK

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bu islerde uzun soluklu zamanlarda bi yerlere gelirsin mesela en son actigim hub sunucunun rekoru 220 idi ( ffa ) dedigim gibi işte olmama ragmen eski vip satislarindan numarami bilenler mesaj atiyor facede son zamanda +100 istek var hepsi 12-13 yaşında ( hic birini kabul etmedim ) skypemde 2200 civari aktif mc oyuncusu var bu gun sunucu acsam +50 yaparim ayni gun dedigim gibi sadece sunucuyu degil mc aleminde adin ve cevrende olmali hemen pes etme biraz daha ugraş
Dediklerim dogru koru korune kufedenlere kafam atiyor , yoksa bende de baya cevre vaedi ama :p Kufrbazlar ordusu dolu bir minecraft var. Ben de baya 35 kadar sunucu kurdum , factionda en iyi skorum 80/100 kisiydi :( Bu sunucuda artik sabredemedim 1 haftadir bekleyemedim attim kendimi bosa...

abdullah2323

BOZKURT
En iyi cevaplar
0
Dediklerim dogru koru korune kufedenlere kafam atiyor , yoksa bende de baya cevre vaedi ama :p Kufrbazlar ordusu dolu bir minecraft var. Ben de baya 35 kadar sunucu kurdum , factionda en iyi skorum 80/100 kisiydi :( Bu sunucuda artik sabredemedim 1 haftadir bekleyemedim attim kendimi bosa...

1 haftada olmaz o isler daha cok calismalisin

MahocuK

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
1 haftada olmaz o isler daha cok calismalisin
Biliyorum ama daha fazlasina yetmeyecegim diyip bastan yetmeme duygusuna kapildim. Oncekilere de daha fazla veriyirdum zaman , yine tutmuyordu , buildi gun eskidikce azaldifi icindir...

xSoulFlyRS

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Biliyorum ama daha fazlasina yetmeyecegim diyip bastan yetmeme duygusuna kapildim. Oncekilere de daha fazla veriyirdum zaman , yine tutmuyordu , buildi gun eskidikce azaldifi icindir...

Kardeş benimde öyle kendi plugin paketimi yaptim 2 ay ve 1 ay map yaptik bayagi ugrasmistik server 10 kisi anca geciyor Kendi yaptigin mapi Gozunde cok guzel gozukuyo ama oyuncular begenmiyo harcadigin saate yazik oluyo ben bi faction server gordum paketi calinti butun warplari calinti adam 120 kisi cekiyordu