HainMc Survival (Alım Var)

Ultraxp

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ip: HainMCraft.nitrado.net
Sürüm
1.7.2​

Son düzenleme:

TheSunLight

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nedense her serverin 2 aylık parası ödenmiş oluyor bikaç gunede kapanıyo server.

Discovery Cihazımdan Gönderdim Lo!

Ultraxp

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nedense her serverin 2 aylık parası ödenmiş oluyor bikaç gunede kapanıyo server.

Haklı adam bi server açıyorsunuz 2-3 gün sonra kapatıyorsunuz böle sunucuların hepsi para tuzağı 2 aylık ödedik diyorlar vip satıyorlar 2 gün sonra server kapanıyor
Kardeşim Servere Saldırı Yaptılar O Yüzden Kapalıydı Serveri Düzelttik Şuanda Sunucu Aktif !!!! GÜNCEL

TheSunLight

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Servere Saldırı Yaptılar O Yüzden Kapalıydı Serveri Düzelttik Şuanda Sunucu Aktif !!!! GÜNCEL
Kardeşim Kızma Ben Genelde öyle Sunuculara Rastladım. üzerine Alınma. eğer alınman gerekiyorsa alın üstüne.

Ultraxp

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Kızma Ben Genelde öyle Sunuculara Rastladım. üzerine Alınma. eğer alınman gerekiyorsa alın üstüne.

Böyle Laf Soyluyosan .serverde Oynuyacaktın Heralde Server Aktif İp: FrozenCraft.nitrado.net

Ultraxp

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nitrado serverına nasıl bi saldırı olabilir ya kendiniz bilmedğiniz kişiye paneli verirseniz tabi saldırır kendi beceriksizliğiniz
Yetkılı Hesabı Çalındı O Yüzden Panel Çalınma Gibi bir şey Yok !!! Güncel

Okankao

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Boss varsa survivalin tadı cıkmıyor bedavaya item alıyor millet bosdan :(

Killzone43

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Nitrado serverına nasıl bi saldırı olabilir ya kendiniz bilmedğiniz kişiye paneli verirseniz tabi saldırır kendi beceriksizliğiniz
Kardeşim Hiç Olmazmı Ona Bakarsan Biz Saldırı Yaptık Etkili Oldu Serbest Bıraktık ?

MrJohn

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Konu Düzgün Duruyor Bazı Yardım Şekilleri Göstermişsiniz
Daha Fazla Resim Eklemelisiniz
Server'ın Diğer Serverlardan Farkı Nedir?
Dediğim Gibi Daha Fazla Resim Oyuncu Çekicektir

mehmeterol66

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Gif leri iyi çalmışsın sitesni isteseydin verdim kardeşim :D

Ultraxp

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İçerik JusticeWhip tarafından kaldırıldı.

Moderatör tarafından düzenlendi:

pmmedya

Marangoz
En iyi cevaplar
0
@Ercan bey konunun silinmesini arz ve rica ediyorum map bize ait olduğu için şimdiden teşekkür ederim.
@JusticeWhip Konunun silinmesini arz ve rica ediyorum. ÇALINTI MAP.
ARKADAŞLAR MAP SONTURK'E AİTTİR BÖYLE BABADAN OĞULA NESİL HIRSIZLARI MİNECRAFT ÇEVRESİNDE BARINDIRMAYINIZ. MODERATÖR KONUYU ARŞİVE ALINMASINI İSTİYORUM. SUNUCUNUN GERÇEK KENDİSİNE AİT SERVER İP: play.sonturk.net ÇALINTI MAP KULLANINCA FAME OLMAZSIN SADECE BİZİM REKLAMIMIZI YAPARSIN AMA GEREK YOK REKLAMA BİZ ZATEN ÜNLÜ OLMUŞUZ ABİCİM HADİ O MAPI GÖRMİCEM CUMARTESİ GÜNÜNE KADAR Bİ SİLME BEN SİLDİRMESİNİ BİLİRİM.

Ultraxp

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
@Ercan bey konunun silinmesini arz ve rica ediyorum map bize ait olduğu için şimdiden teşekkür ederim.
@JusticeWhip Konunun silinmesini arz ve rica ediyorum. ÇALINTI MAP.
ARKADAŞLAR MAP SONTURK'E AİTTİR BÖYLE BABADAN OĞULA NESİL HIRSIZLARI MİNECRAFT ÇEVRESİNDE BARINDIRMAYINIZ. MODERATÖR KONUYU ARŞİVE ALINMASINI İSTİYORUM. SUNUCUNUN GERÇEK KENDİSİNE AİT SERVER İP: play.sonturk.net ÇALINTI MAP KULLANINCA FAME OLMAZSIN SADECE BİZİM REKLAMIMIZI YAPARSIN AMA GEREK YOK REKLAMA BİZ ZATEN ÜNLÜ OLMUŞUZ ABİCİM HADİ O MAPI GÖRMİCEM CUMARTESİ GÜNÜNE KADAR Bİ SİLME BEN SİLDİRMESİNİ BİLİRİM.
server bana ait değil