Hadi Çizgifilm İzleyelim

Finlaze

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
MASALLAR VE ÇİZGİ FİLMLERİNİN ORJINAL HALLERİ;

(Fena kandırıldık qnq.)

-Tom ve Jerry çizgi filminde, Tom ve Jerry ilişkiye giriyor ve tren raylarına oturarak ******* ediyorlar.
-Şirinlerin neden mavi olduğunuz biliyor musunuz? Çünkü daha blue çağındalar.
-Lilo ve Stitch çizgi filminin sonunda, Stitch ölüyor ve Lilo kendini yalnız hissettiği için ******* ediyor.
-Powerpuff Girls çizgi filmindeki Buttercup eşcinseldir.
-Winnie The Pooh çizgi filminin sonunda Piglet ve Winnie evleniyor.
-Cedric çizgi filminin sonunda, Cedric Chen’e tecavüz ediyor ve evleniyorlar.
-Sünger Bob çizgi filminin sonunda, Patrick ve Sünger Bob Yengeç Restoran’da çıkan yangında ölüyor.
-Casper eşcinseldir.
-Bugs Bunny çizgi filminin sonunda Bugs Bunny, Duffy Duck’ı parçalara ayırıyor ve onu göle atıyor.
-Tweety çizgi filmininin sonunda Tweety, Sylvester’ın kollarını ve bacaklarını kesiyor.
-Jetgiller çizgi filminde George Jetgil karısına evin hizmetçisi robot Rosie’ye aşık olduğunu söylüyor ve karısı Jane Jetgil onun deli olduğunu düşünerek onu öldürüyor.
-Taş Devri çizgi filminde Vilma Çakmaktaş ve Beti Moloztaş, kocalarından gizli bir ilişki yaşıyorlar ve çizgi filmin sonunda evleniyorlar.
-Red Kit çizgi filminde, Red Kit dalton kardeşlerin ortancasıyla ilişkiye giriyor ve öldürülecekken kaçıyor.
-Heidi çizgi filminin orijinalinde, Heidi dedesi tarafından tecavüze uğruyor.
-Pembe Panter’in orijinalinde Pembe Panter, atalarının adını lekelediği iddiasıyla kara panterler örgütü tarafından parçalanarak öldürüldü.
-Kırmızı Başlıklı Kız masalının sonunda ne büyükanne ne de oduncu yoktur. Kurt büyükanneyi de Kırmızı Başlıklı Kız’ı da yemiştir ve masal bitmiştir.
-Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler masalının orijinalinde prensesi öldürmek isteyen kötü kalpli kraliçe kızgın demirden ayakkabılar giydirilerek ölene kadar dans etme cezasına çarptırılır.
-Hansel ve Gretel masalının orijinalinde Hansel ve Gretel onları esir alan cadının gırtlağını keserler ve kaçarlar.
-Rapunzel masalında prens rapunzelin saçlarına tırmanırken ikiside düşüp ölüyor[DOUBLEPOST=1371549912,1371549811][/DOUBLEPOST]Yazılar Görünmemis Seçerek Okuyabilirsiniz :sırıtmak:

cagsi20

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
bu tom ve jerry olayıyla ilgili elimde gif var gifte jerry tomla ilişkiye giriyor tom bağırıyor

Themistocles

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hepsi çok iyide , editlerken hepsini beyaz yapamadınmı abi ;7

Finlaze

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
faceye yazmıstım ordan böyle geldi :yapmacık:

Hasan29

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bunlar illumunati ve ünlülerde değilmiydi bi ara Yalnız şunu da editle Şirinler filminin sonunda şirin baba şirineye tecavüz ediyor ve şirine dayanamayıp ******* ediyor.

enesarda

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlumunati küçükten büyüge toplam 245 [Attim biraz :D :D] dir ve Türkiyede sadece Hadise,Mustafa cecelidir.Allaha şükür fazla değil.En fazla abd[135] En az ize Avusturalya[0]

kaand

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Cehaleten soruyorum şirinler neden mavidirde blue cağı ne demek ? acıklar mısınız? :(

Themistocles

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Cehaleten soruyorum şirinler neden mavidirde blue cağı ne demek ? acıklar mısınız? :(

Blue çağı = Ergenlik
Şirinler = Küçük mavi şirinmi şirin çoğu kelime yerine şirin kelimesini koyarak konuşan 3-5 cm boylarında beyaz şapkalı var olmayan yaratıklardır.

+ Yeni bir bağıntı rekoru kırdınız.Tebrikler !

kaand

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Blue çağı = Ergenlik
Şirinler = Küçük mavi şirinmi şirin çoğu kelime yerine şirin kelimesini koyarak konuşan 3-5 cm boylarında beyaz şapkalı var olmayan yaratıklardır.

şirinleri biliyoruz ama blue cağını bilmiyordum sağol

Hasan29

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlumunati küçükten büyüge toplam 245 [Attim biraz :sırıtmak: :sırıtmak:] dir ve Türkiyede sadece Hadise,Mustafa cecelidir.Allaha şükür fazla değil.En fazla abd[135] En az ize Avusturalya[0]

Tarkanıda ekle istersen