Hacked Client Kullanıyorum, Nasıl Mod Yükleyebilirim?

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Evvet arkadaşlar, başlıkta da belirttiğim gibi, hacked client kullanıyorum. Zaten aranızda pro olanlar varsa bunun ne olduğunu biliyordur sanırım. Fakat mod yükleyemiyorum. Birçok yolu denedim fakat başaramadım.

TMI yada NEI ve Optifine, Rei's Minimap
Sadece bu modları yüklemek istiyorum. Nasıl yapabilirim bir bilgisi olan varsa hemen söyleyebilirse çok makbule geçer ^.^

Şimdiden teşekkürler.

İyi forumlar!

.:YunuS:.

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
İlk Önce O Modları İndireceksin. --İnstaller(Otomatik Yükleyici) Olsa Daha Kolay Olur--
Ama Hacked Clientte Forge ModLoader Yüklü Olması Lazım Eğer Yüklü Değilse Uğraşma Yüklemeye Çalışırsan Oyuna Girmez Sürekli Crash Verir.
Sonra ".minecraft" > "versions"dan senin hacket client klasörüne gir --örneğin "hu-zuni yada no-dus"-- sonra o hacked clientin jarına --örneğin "hu-zuni.jar yada no-dus.jar"-- sağ tuş tıkla "Birlikte Aç > WinRAR Archiver" Yolunu İzle Sonra İndirdiğin Mod WinRAR'ına Gir --Örneğin "Rei's Minimap.zip"-- içindeki herşeyi kopyala az önce açtığın hacked clientin jarının içine yapıştır çıkan soruya tümüne evet de ve oyuna gir...

Bir Teşekkürü Çok Görme... EMEĞE SAYGI!

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Ben de onu denemiştim işte. Kullandığım client hu-zuni. Versions kısmından hu-zuni'ye giriyorum(içine giriyorum) mods diye klasör var. Forge mi yüklü acaba o hacked client'e ?

H

hsndmrts_

Ziyaretçi
noluyor bu hacked client ?
orjinalden ne farklı bi özelliği var

.:YunuS:.

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ben de onu denemiştim işte. Kullandığım client hu-zuni. Versions kısmından hu-zuni'ye giriyorum(içine giriyorum) mods diye klasör var. Forge mi yüklü acaba o hacked client'e ?
Birde Mods Klasörüne Atmayı Dene.
noluyor bu hacked client ?
orjinalden ne farklı bi özelliği var
Hile Yani. İnternetten Bakabilirsin. En İyileri Huz-uni, Ru-bix, No-dus. "-"leri koymay

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
huz-u-ni deki mods klasörü huz-u-ni nin kendi modları için (forge değil) kullanılıtor.