Hack/Mine Hatası Acill Yardım Çok Acil!!!

RPSkyLoNe

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba öncelikle
Arkadaşlar ben technic launcher'da hack/mine açıyorum ve dünya yaratmaya geliyorum.
Dünya ayarlarını yapıyorum ama karşıma hiçbir yazı gelmiyor dünya oluşuyor diye.Sonrada beyaz ekran geliyor ve oyun takılıyor.
Başka bir bilgisayarda denediğimde sorunsuz açılıyor ama bir süre sonra saving areas diye bir yazı geliyor ve yine beyaz ekran hatası oluyor.

Lütfen yardım edin çok acil
Şimdiden teşekkürler

DPXs

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Az biraz araştırmış olsaydın hack/mine ın hatasının düzeltilmez olduğunu anlardın.

RPSkyLoNe

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben bu konu hakkında 5 aydır araştırma yapıyorum dostum.bu şimdi olmuş bi sorun değil.ben sadece bu durumdan sıkıldım be buraya başvurdum.
Peki oynayanlar nasıl oynuyor ?

DPXs

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben bu konu hakkında 5 aydır araştırma yapıyorum dostum.bu şimdi olmuş bi sorun değil.ben sadece bu durumdan sıkıldım be buraya başvurdum.
Peki oynayanlar nasıl oynuyor ?
Oynayan mı güldürdün technich launcher a update geldiğinde hack/mine ın ya kaldırılacağı yada düzeltileceği açıklandı.Oynayan olduğunu fln mı sanıyorsun sen onlar kaç yıl önceden çekilmiş şeyler

MemduhB

Yeni skype: memduhb12941
En iyi cevaplar
0
Hack/Mine aslında senin launcherin ile ilgilidir. Yazılımında , kodlamasında hata olabilir. Bu işi en iyi bilen @ScaryGhost diye biliyorum. O yardım edemezse bana başvur dostum :)

qwerty asdf

Marangoz
En iyi cevaplar
0
hala sorunun devam ediyosa ve oyunu oynamak istiyosan aslında bi çözümü var sadece teschnic launcherde hack/mine ı seç ayarlara tıkla ve sürümü eski sürüm yap oynarsın