Güvenliğiniz İçin VirüsTotal

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
İstenilen resim değil link. Tarattıktan sonra üstteki linki konuya yapıştıracaksınız orada ne var ne yok gözükür.
En iyisi dosyayı indirdikten sonra virüs totalde taramak, daha faydalı.
Ve benim demek istediğim şuydu: Virüs totale aynı isimle başka bir dosyayı taratıp linki veya resmi koymuş olabilirler.

Canyo

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
En iyisi dosyayı indirdikten sonra virüs totalde taramak, daha faydalı.
Ve benim demek istediğim şuydu: Virüs totale aynı isimle başka bir dosyayı taratıp linki veya resmi koymuş olabilirler.
Başka bir dosya koyarsa sen yinede virüslü olup olmadığını anlayabilirsin analizden. Eğer öyleyse hiç elleme. Eğer temiz ise indir ve dosyanın başka bir içerik olduğunu anladığın an rapor et. Zaten temiz olduğu için indirdiğinden sıkıntı olmaz. Ayrıca dosyayı indirip kendin virüstotala koyarsan eğer virüslü ise çoktan virüs bulaşmış demek.

Praetorian

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ya önce dosyada virüs yokken tarar. sonucu oraya koyar sonra virüs atarak yüklerse indirmemiz için ?

Belial

V0LTR0N
En iyi cevaplar
0
Mümkün mü bilmiyorum fakat dosyanın bir sahtesini oluşturup bunu taratıp diğer dosyayı da bize yedirebilirler.

QuestCraftTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Siteyi yapan adam onuda düsünmüs. Bir kisimdan taratilan dosyanin mb degil kbsina kadar md5 her türlü bilgisini görebilirsiniz. Böylece sahte dosyalardan ayirt edebilirsiniz. Adamlar çalisiyor :p

EDIT: Addionatial Information basarak görebilirsiniz

Poyro

Super Smash Brothers for Nintendo Switch
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben yeniyim nasıl konu aççaz????????

Canyo

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben yeniyim nasıl konu aççaz????????
En üst kısımda ana sayfanın yanındaki forumlar kısmına tıklayarak konun ile alakalı bölümde konu aç butonuna tıklayabilirsin. Sağ üst kısmında olur.