Yardım Güçlü bilgisayar, düşük fps sorunu

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
İşletim sistemini daha yeni kurdum. Windows8 driver kurulumunu otomatik yapıyor. Ekran çözünürlüğüm: 1366x768
Win8 in driveri berbat hatta win8.1 daha da kötü yanlış driver yükledi bana ayrıca driverler windows updateye yüklemiyorlar.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Yeni Crackedlerde De Güncelleme Yapılıyor Diye Biliyorum :/
Aldığımda win8 yüklüydu söyle bir şey oldu ki win8 ile geldiğinde amd radeon HD 7570 yaziyordu. Formatlayip win8.1 yükledim güncellemeyi indirerek bu sefer amd radeon HD 6570 yazmaya başlamıştı. Tekrar format atınca win8 oldu ve artık amd radeon HD 7570 yazıyor benim tavsiyem win8.1 yapmayın sadece snapleye biliyorsunuz ve başlat düğmesi bence gereksiz yer kaplıyor.

Cobra_HD

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben Windows 8.1 Kullanıyorum O Sorunla Hiç Karşılaşmadım :/

Tapatalk Gönderisidir...

Cobra_HD

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aldığımda win8 yüklüydu söyle bir şey oldu ki win8 ile geldiğinde amd radeon HD 7570 yaziyordu. Formatlayip win8.1 yükledim güncellemeyi indirerek bu sefer amd radeon HD 6570 yazmaya başlamıştı. Tekrar format atınca win8 oldu ve artık amd radeon HD 7570 yazıyor benim tavsiyem win8.1 yapmayın sadece snapleye biliyorsunuz ve başlat düğmesi bence gereksiz yer kaplıyor.

Windows 8.1De sadece başlat tuşunun geldiğini mi düşünüyorsun!?

Tapatalk Gönderisidir...

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Windows 8.1De sadece başlat tuşunun geldiğini mi düşünüyorsun!?

Tapatalk Gönderisidir...
başlat düğmesi snaplemek tüm programlar gibi bir yer rengarenk görüntü dışında çok bir şey yok

Edit. Bir de bug eklenmişler başka göze batan bir yer yok

Son düzenleme:

Marquee

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sadece ekran kartı ayarlarından Nvida GeForce GT745' i seçmem lazımmış cpu modunda imiş kendim keşfettim. şu an full ayarlarda 985 fps alıyorum.