Guardians of The Summit -> gosgaming.nitrado.net -> Hard Survival Server

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Önsöz
Merhaba arkadaşlar, ben ruddeTR. 1 hafta önce açılmış olan "Guardians of The Summit" adımdaki sunucuyu tanıtmak için bu konuyu açmış bulunuyorum. Sunucuda herhangi bir öneriniz, şikayetiniz varsa bu konu altından belirtebilirsiniz. Her türlü eleştriye açığım(konuyu baltalama değil eleştri.) Ayrıca sunucu versionu 1.6.4.
Sunucuda Bulunan Özellikler
> Açık arttırma sistemimiz mevcut, ismi değiştirilmiş eşyaları açık arttırmaya koyamıyorsunuz yani bug vs. yok.
> Yeni craftlar ekli yani eyeri veya at zırhları zincir zırhları vb şeyleri craft edebiliyorsunuz sunucuya girdikten sonra sağdaki yolu takip ederseniz tüm craftlar için rehber bulunuyor zaten. (Portaldan ışınlanılabilir.)
> Claim sistemimiz mevcut. /kit tools'ta bulunan Altın Kürek ile 10x10x256'lık(10x10 çevre 256 kat) bir claim atabilirsiniz. Ama atmak için claim hakkına ihtiyacınız var. Claim hakkınızın olması için belirli bir online sürenizin olması lazım.
> Orman gibi yerlere ışınlanmak için portalımız mevcuttur portaldan istediğiniz yere ışınlanabilirsiniz.
> Villager(Köylü) ticaret sistemimizde mevcut. Örneğin 2 stack cobblestone -> Diamond veya 1 eyer 1 at yumurtasıyla elmas at zırhı alabiliyorsunuz bunun gibi hemen hemen yaklaşık 20 tane ticaret seçeneği mevcut.
> Oyunun tadı kaçmasın diye VIP özelliklerini çok fazla yapmadım. (Protection V, IV vs. vermiyoruz) Evet sunucu parasını çıkarmamız biraz zor oluyor ama yinede sizin oynamanız için buna razıyız.

Sunucudan Birkaç Kare
> Sunucu resimlerini IMG tagıyla paylaşmamamın sebebi interneti yavaş olan veya mobilden giren arkadaşlar için MB kaybı yaşatmamak :p resimleri görmek için buraya tıkla :)
Ekip
> ruddeTR > Sahip/Owner
> PerfectionTR > Sahip/Owner - İnternet sebebiyle pasif.
> BayKURT > Sahip/Owner
> P3yN1R > Rehber
> NEMOtehEMO > Rehber
> Sniffer > Rehber
> Discovery > Rehber
> Jibaways > Reklamci

Moderatör tarafından düzenlendi:

11thdoctor

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Beğendim serveri yakın zamanda girerim şimdi işlerim var

BatCZ

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
aferin hazar çallışıyosun :D - Xenon

cankatoll

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba , Sayın Kurucu.
Basvurum
Yas : 14
Tecrube : Evet Tum Yetkılere Sahıp Oldum
Server Actınızmı ? : Evet 4-5 Kere Açmıslıgım var..
Oyun İçi Adınız : Theo112001
Yapacaginiz Seyler : Warp Eklerim, Oyun Icı Duzende Yardımcı Olurum , Kufur edenlere Gereken Cezayı Verıp Uyarırım,Hammaddeleri , Lapisleri , VIP Hamaddeleri yenilerim

Olmak Istedıgım Yetkı : Admin , Moderator

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Yorumlar için hepinize teşekkür ederim. şu an alım yok, gerektikçe Rehber alıyorum Moderatör terfilerini Rehberler üzerinden yapmayı düşünüyorum. İyi forumlar.

CcCMehmethanCcC

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
İçerik SearchTR tarafından kaldırıldı

Moderatör tarafından düzenlendi:

Hsnhsyn2003

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Buldum şifreyi tmm Ben GonyaZ[DOUBLEPOST=1392308957,1392308905][/DOUBLEPOST]Kaç sene olmuş be forum hesabını açalı

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
:D yorumlar için teşekkürler ^.^

medett günn

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
sw ıp değiştircek diyodu değiştimi çünki şu an giremiyom[DOUBLEPOST=1393105399,1393105299][/DOUBLEPOST]rudde bide oyundaki ismimde Watermelon56 bu arada mimarlığım iyidir sende gördün

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
10TL eksik bulunca hemen açacağız serverı.