Guardian Of The Summit Minecraft | Survival | 1.6.4 |

XeloeTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Guardians Of The Summit clanının gaming alanında çalışmalara başlaması ile Minecraft alanında kaliteli bir sunucu için çalışmalara başladık.
Oyuncu Slotuna göre eventler düzenlenecek.
Server RPG Tarzıdır Market & Lapis vs. Yoktur.
IP ; gosgaming.nitrado.net

Kurucu / Admin
1-
BayKURT
2-Serseri
3-CrawleyTR
4-Randall

Pluginer

1- ruddeTR

Admin

Moderatör

-1 Kyle
-2 DarkGlasses

Emlakci

1- Wesbuchi(modify)

Rehber

1- CrawLinq
2- Composedly

Toplam 10 Kişi Yetkilidir.

Web Sitesi ;

gos-gaming.com

BatuhanZ

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
İğren. Hayatımda bukadar iğrenç Server görmedim :S

compos

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server çok güzel bende oynuyorum en kolayıda para kasmak 500 tl = 500 taş kesmek şu an güzel bir evimiz oldu herkesi beklerim. Wg fiyatıda 500 tl adminler ilgili :)

merttim0

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
5 para etmez bir sw rehber durduk yere mute attı can sıkıntısından ve reklam dedi sebebi içinde rehber alımlarınızı adam gibi yapın özellikdele utkuputku gibilerini !

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
5 para etmez bir sw rehber durduk yere mute attı can sıkıntısından ve reklam dedi sebebi içinde rehber alımlarınızı adam gibi yapın özellikdele utkuputku gibilerini !
utkuputkunun rehberliğinden haberim yok bekle hallederim şimdi kusura bakma bizim arkadaş almıştır onada söylerim ben

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
server kapalımı cant connect to server yazıyor
Hayır sunucu açık. gosgaming.nitrado.net tekrar ip yi silip dene bunu ayrıca utkuputku için kusura bakma görevinden aldım adamı.[DOUBLEPOST=1390761849,1390739689][/DOUBLEPOST]Sunucu bir hatadan dolayı kapanmıştı, yedek aldık ve şuanda sunucu açık girebilirsiniz. :)[DOUBLEPOST=1390845628][/DOUBLEPOST]Güncel

ResistibLe

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
RuddeTR oyunda o kadar item yaptık.Admine sorduk adam serbest dedi portalı cevirdik adamı kestik sonra itemlerini geri verdi admin bizde ooo niye yardım ediyorsun diyince ban attınız kac günlük emegimiz gitti yaptıgınız gercektende ayıp.

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
RuddeTR oyunda o kadar item yaptık.Admine sorduk adam serbest dedi portalı cevirdik adamı kestik sonra itemlerini geri verdi admin bizde ooo niye yardım ediyorsun diyince ban attınız kac günlük emegimiz gitti yaptıgınız gercektende ayıp.
PM'de atmışsın ordada söylediğim gibi: Kestiğin arkadaşın adını, banlayan adminin adını ve kendi nickini söylersen sana yardımcı olabilirim. Sabahleyin hallederiz kusura bakma[DOUBLEPOST=1391013752,1390858745][/DOUBLEPOST]Sunucu v1.1 sürümüne yükseldi! :p detaylar için tıkla[DOUBLEPOST=1391082426][/DOUBLEPOST]Sunucu slotu yakında 50'ye çıkarılacaktır.

kagan112311

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
sevmedim ormana gittim kırmızı yünün dışına çıktım ve ağaç kesmeye başladım kesilmedi ÇOK KÖTÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜ:sinirli:

compos

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
sevmedim ormana gittim kırmızı yünün dışına çıktım ve ağaç kesmeye başladım kesilmedi ÇOK KÖTÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜ:sinirli:
Serverde timber mod bile var neyin şeyi wgli alanda kıramazsın . Baltayla ağacın en altından vur bütün odunlar geliyor.

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Güncel :p galiba tabelaları okumamışsın @kagan112311. Spawndan yaklaşık 300x300 lük bir alana kadar wgli olduğu için portaldan geçmeniz daha mantıklı diye bir açıklama vardı. Tabi ki tabelaları okumadan oyuna başladığınız için maalesef bunları bilememişsiniz :) en azından ordaki 'Işınlan: Orman' adlı Basınç Plakasına bassaydınız ormana ışınlanırdınız, herneyse konu güncel.