gta 5

ZediaphBack

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0

Valpare

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ecnebi ürünü aldığında kendi ülkene katkın olmuyor mu sanıyorsun? Aldıkları verginin haddi hesabı yok.
Hem de Avrupa'da sadece KDV varken, bizde bir de üzerine ÖTV ödetiyorlar, toplam vergi miktarı ürünün kendi kadar oluyor. Hiç tasalanmayın Türk malı almıyorum diye. Casper yerine Dell veya Asus düşünebilirsin, aynı özellikteki konfigürasyonlar biraz daha pahalı olabilir o markalarda ama Teknosa'da Nisan'a kadar mağazadan ben gelir alırım diyenlere 150 lira indirim yapıyorlar, en azından ondan faydalınabilir.

aklıllıminecraft

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Hem de Avrupa'da sadece KDV varken, bizde bir de üzerine ÖTV ödetiyorlar, toplam vergi miktarı ürünün kendi kadar oluyor. Hiç tasalanmayın Türk malı almıyorum diye. Casper yerine Dell veya Asus düşünebilirsin, aynı özellikteki konfigürasyonlar biraz daha pahalı olabilir o markalarda ama Teknosa'da Nisan'a kadar mağazadan ben gelir alırım diyenlere 150 lira indirim yapıyorlar, en azından ondan faydalınabilir.

Horrrt ._.

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
GTA V Ultra o kadar garip ki GTX 1080i bile zaman zaman zorluyor. Casper ile alev alır, hayalet falan dinlemez.