group manager .............lüstfen bakin bilneler baskin lütfen!!!!

darq9n

Marangoz
En iyi cevaplar
0
ben daha önce group ayarlarini yapmsitim ama 1.3.1 indirmek zorunda kaldim dosyaya res gelmis sonra yaptigimda [default] yazio adimin yaninda manuadd yaptinca bi hata felio onu hallettim ama hep default gelio
daha önce yaptiklamisin yanisini yapmama ragmen manuadd darkronaldoo (group) yapirm change group dio
ama yazi yaziorm hala default fiyo lüfen yardim edin edene sinirsiz adminlik

Bkunkcu

Windows 10 CDsi bulunur.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
/manuadd darkronaldoo (group) yaptıktan sonra:
/manload yapıyor musun?

Bkunkcu

Windows 10 CDsi bulunur.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Anında geçiş sağlamıyor ki serveri kapatıp açınca olur anca. He arkadaşın sorunu kapatıp açtıktan sonra devam ediyor galiba, ona fayda etmez tabi...

darq9n

Marangoz
En iyi cevaplar
0
/manuadd yapinca olmuo diyorum

error werip /manload yapin dio oda olmuo

Bkunkcu

Windows 10 CDsi bulunur.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Permisssionları verirken kod satırında bir hata yaparsan. Groupmanager özellikleri çalışmaz.

ufuk2699

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım bu sorun bendede var aynısı ./manuadd isim group aynen bunu yazıyorum bi sarı yazı geliyor sonra herangi bişi yaazıyorm oldumu diye bakıyorum ismimin başına gelmemiş
Lütfen yardım edin ...

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Plugin eğer sizden /manuload istiyorsa; groupmanager sizin serverinizin versiyonu ile uyuşmuyordur. Önce GroupManager in sizin serverinizn versiyonundan indiriniz. Uygun verisyonu download sayfasının sağ ortasında görebilirisn.
Ya da GroupManager ile ilgili daha fazla bilgiye sahip olmak istersen imzamdaki Rehber Konuya bakabilirisn.