Goku SsJ 4 heykeli (İlk Çalışmam)

Yaven

Marangoz
En iyi cevaplar
0
İlk çalışmam bu çok kötü oldu ama uğraştım baya yorumlarınızı bekliyorum
Not: Gokunun eline kılıç yakışıyo :D

nightmareXD

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel ben genellikle pixel art yapmam çünkü üşenirim:D.

Arrow

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
hort (buda benden gelsin dedim :))

ThtrkmN

King of the Wild Hunt
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
3 senelik hort yapma etme kardeşim günahtır yazıktır :(
Birde resimler kaldırıldı yazıyor

BrolyTheLSSJ

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Resimleri göremiyorum ama Goku SSJ4'ü biliyorum :D Goku ile Vegeta, SSJ4'e girerek kötü ejderlerden biriyle (Omega Shenron) savaşmıştı. Goku da Omega Shenron'un karnında mükemmel bir delik açmıştı :D

Hort iyidir, hoştur :D
Ama çok iyi sahneydi :D
Vegeta ile Fusion yapmaya çalışsalar da Vegeta istememişti sonra denediklerinde Goku çocuk olmuştu :D
Sonra evrenin ruh gücünü aldı ve öküz gibi bir ruh topu ile Shenron'u yendi *-*

Yaven

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Niye hort yaptınız yav :D.Çok eskiden yapmıştım bunu hey gidi günler hey :D

Yaven

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Resimler silinmeseydi iyiydi.Neyse fazla durmayayım Mcsg ye gireyim Premi aldım :D

Zorin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ne kadar çok meraklısınız konu hortlatmaya.

BrolyTheLSSJ

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ama çok iyi sahneydi :D
Vegeta ile Fusion yapmaya çalışsalar da Vegeta istememişti sonra denediklerinde Goku çocuk olmuştu :D
Sonra evrenin ruh gücünü aldı ve öküz gibi bir ruh topu ile Shenron'u yendi *-*

Evet. Aynı filmde Goku da Shenron gibi ejder topu yemeye kalkışmıştı. Az daha boğulup ölecekti :D

Resimler silinmeseydi iyiydi.Neyse fazla durmayayım Mcsg ye gireyim Premi aldım :D

Hayırlı olsun. Bir gün bize de nasip olur umarım pre :D[DOUBLEPOST=1426614485,1426614444][/DOUBLEPOST]
Ne kadar çok meraklısınız konu hortlatmaya.

HORTing candır :D

Yaven

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Evet. Aynı filmde Goku da Shenron gibi ejder topu yemeye kalkışmıştı. Az daha boğulup ölecekti :D

Hayırlı olsun. Bir gün bize de nasip olur umarım pre :D[DOUBLEPOST=1426614485,1426614444][/DOUBLEPOST]

HORTing candır :D
Gt izlerken oraya çok gülmüştüm :D.SsjGod Gogeta Ssj4 Gogetadan daha güçlümüdür onu merak ediyorum.Akira Toriyama Ssj4 ü tasarlasa nasıl bir şey olurdu onuda merak ediyorum.

BrolyTheLSSJ

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gt izlerken oraya çok gülmüştüm :D.SsjGod Gogeta Ssj4 Gogetadan daha güçlümüdür onu merak ediyorum.Akira Toriyama Ssj4 ü tasarlasa nasıl bir şey olurdu onuda merak ediyorum.

1- SSJ God daima SSJ4'ten güçlüdür bence. Mesela Goku. SSJ God iken Lord Bills ile (Yok etme tanrısı) dövüştü. SSJ4'te ise zorlanarak Omega Shenron'u yenebildi. Goku SSJ4 formundayken Bills onu tek alırdı. Filmde yayınlanıp yayınlanmadığını bilmesem de SSJ5 var daha :D

2- SSJ4 daha güçlü olurdu (Bu formda Goten bile Omega Shenron'u tek alabilirdi bence) ve Broly üçüncü kez geri dönerdi bence. Çünkü bence filmde en fazla haksızlık yapılan karakter Broly. Akira Toriyama sözde "Efsanevi Süper Saiyan" demiş ama adamın karnını bir Dragon Fist ile deliyorlar. Lavdan çiziksiz çıkan adam Güneş'e çarpınca ölüyor. Bence;
1- Broly baştan beri iyi tarafta olmalıydı.
2- Battle of Gods'tan hemen önce veya sonra bir Broly Saga falan yapmalıydılar; Goku, Vegeta, Trunks, Gohan, Goten... Ne varsa toplayıp SSJ4 veya SSJ5 Broly (LSSJ demiyorum bu arada, LSSJ5 olsa zaten tek bir Kamehameha yapınca evreni yok ederdi) ile savaştırmalıydılar. Majin Buu sagası gibi olmalıydı en azından.

3- Zaten DBZ'de çok büyük saçmalıklar var. (Büyük bir DBZ fanı olarak söylüyorum: Çoğu da GT serisinde.) İşte listem:

1- Bills'e "Yok Etme Tanrısı" demişler. Ama asla bir Tanrı'nın öğretmeni, ustası olmaz. Ama Whis onun ustası?
2- Broly'e de "Efsanevi Süper Saiyan" demişler. Ama adamı tek yumrukla yaralıyorlar, lavdan çiziksiz çıkan adam Güneş'te ölüyor. Ayrıca en güçlü saiyan olması gereken adamın SSJ2, LSSJ3, SSJ3, SSJ4, LSSJ4, LSSJ5, SSJ5 ve SSJ God formu yok. Kamehameha yapmayı bile bilmiyor daha. Bu nasıl "Efsanevi Süper Saiyan" böyle? Adamı hiç "Efsanevi" yapmasalardı bari. Sadece adı "Efsanevi" olmuş.
3- Frieza'nın prens olmasına ve kardeşi Cooler'in sadece bir lord olmasına rağmen, Cooler'in Frieza'dan güçlü olması.
4- Vegeta sözde "Saiyanların Prensi". Ama Goku, Goten, Gohan, Broly gibilerin hiçbirini yönetemiyor. Hadi Broly "Efsanevi Süper Saiyan" diyelim. Ama Goku da ondan güçlü? Ve Vegeta'nın SSJ5 ve SSJ God formu yok.
5- Krillin ve Mr.Satan da biraz daha güçlü olmalıydı. Filmde inanılmaz zayıf durumdalar. Sözde Krillin de Goku gibi küçükken turnuvada yarı finale kalıyor. Ama sonra çok zayıf bir karakter oluyor. Galiba aynı yerde (manga mı anime mi bilmiyorum ama) Mr.Satan (Hercules) bir turnuva kazanıyordu. Ama filmde korkağın tekine ve akılsızın tekine dönüşüyor.
6- 11.filmde Bio-Broly vardı. Sözde Broly'nin kopyası ama gücü onun yanından bile geçemiyor.
7- Janemba'nın o kadar güçlü olabilmesine rağmen Broly kadar kolay yenilmesi.
8- Broly'nin gerçekten beyni yokmuş gibi davranması. Adamın tek bildiği söz "Kakarot".
9- Omega Shenron 7 ejder topunu da emmişken SSJ4 Goku'nun onu yenebilmesi. Broly'nin bile onu yenememesi gerekir.

Bence GT serilerinde tek doğru yapılan karakter Hatchiyack. Diğer karakterler ne kadar güçlü olursa olsun, Goku ana karakter olduğu için yenildiler. Bunun başka bir açıklaması olamaz.