Görevimiz Tehlike [ADV]

Güzelmi Değilmi ?

• Güzel.

Kullanılan: 5 62.5%
  • Güzel Değil.

Kullanılan: 3 37.5%

• Kullanılan toplam oy
    8
  • Anket kapatılmış .

cemgulmez

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar yeni bir mapla karşınızdayım eyer bu mapı daha önce yapan veya bu konuyu açan varsa ondan özür diliyorum bu farklıdır.Amacınız size kötülükler yapan,yağmalayan,adamlarınızı öldüren komutan Jake Smith'i bulmak 1.Bölüm biraz kısa oldu ama 2.Bölüm baya uzun olacak(Planım böyle)Şimdi birkaç resim:
2012-07-11_15.59.57.png
2012-07-11_16.00.20.png

2.Bölüm için bana yardım edecek buildi ve fikirleri olan birisini arıyorum.
Link: http://www.mediafire.com/?g9j3duecfv44daw
Texture Pack: http://******/5Sz0r
Not: Galiba böyle linkler yasak.Özür Diliyorum.Ama burdan indire tıklayınca başka siteye gitmiyor direk indiriyor.
İsterseniz mediafire're koyabilirim linkini.

asdf12345

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Trailerdekinden bol olsun bol :D

Çok iyimiş uçaktan atlama da çok iyiydi. :)

Risimo

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bakalım nasil yüklüyorum :) :laugh:

Guven3461

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Süper ya! :) Devamını getir çok gerçekçi olmuş bir de gece yapmışsın. :) Özellikle Trailer. :))

CompLexLife

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mapını Çok Beğendim Açıkçası Hisslerime Dokundu. Ok Felan Ancak Tek Bir Hatanı Yakaladım :D Uçaktan Vagonla Birlikte Atlayınca Suya Düşsen Bile
Ölüyorsun :D Anlıyacağın Et Parçaları Her Yerde :D Vagonla Suyun Dibine Çarpınca Etki Büyük Oluyor. Su Biraz Daha Derin Olsaydı İyi Olurdu Ancak Bunun Dışında her şey Çok Güzel 2 Ci Mapını Uzun Yaparsan Sevinirim.

Guven3461

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Mapını Çok Beğendim Açıkçası Hisslerime Dokundu. Ok Felan Ancak Tek Bir Hatanı Yakaladım :D Uçaktan Vagonla Birlikte Atlayınca Suya Düşsen Bile
Ölüyorsun :D Anlıyacağın Et Parçaları Her Yerde :D Vagonla Suyun Dibine Çarpınca Etki Büyük Oluyor. Su Biraz Daha Derin Olsaydı İyi Olurdu Ancak Bunun Dışında her şey Çok Güzel 2 Ci Mapını Uzun Yaparsan Sevinirim.
Ben suya vagonsuz atladım bir şey olmadı :D Ama evet devamını getir benimde baya hislerime dokundu. :D

cemgulmez

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Neden öldün anlamadım çünkü ben oynayınca ölmedim,eyer minecartın üstünde atladıysan ölmüş olabilirsin :D

cemgulmez

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
2.Bölümde neler olsun lütfen yazın arkadaşlar.