-Gökyüzü (The End) Rehberi, Kısım 2-

Yeselectro

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
[=Gökyüzü'nde Yaşam 2=]
Gökyüzünde Yaşamak İçin Öncelikle Şunu Bilmelisiniz, Gökyüzünde Herhangi Bir Yere Yatak Koyup Uyuyamazsınız. Oraya Spawnpoint Çekseniz Bile Normal Dünyada Doğarsınız ve Bir Kere Portalı Açtığınızda, Bir Daha Açamazsınız.

Bunları Bildiğinize Göre Başlayalım;
Gökyüzü Portalı Çerçevesini Yere Koyun. İçerisinde 3x3'lük Bir Alan Bırakın ve Çevresini Kapatın. Çerçevelerin İçine Ender Gözü Koyun. Hepsini Doldurduğunuzda Portal Açılacak. Girin ve Ejderhayı Öldürün. Geri Çıktığınızda İse Evinizi Portalın Yanına Taşıyın ve ya Portal Zaten Evin Yanında İse Üstünü Kapatın.

Artık Evinizin Yanında Diğer "Eviniz" Var. İkisi Arasında Geçiş Yapmak İçin Giriş ve Çıkış Portallarına Atlayın.

Gökyüzüne Gidin ve Oraya da Bir Mekan Kurun. Kurduğunuz Mekanın İçinde, Çıkış Portalı Olsun, Dışarıda Olmasın. Enderman'ler Evinizi İşgal Edebilirler.

[-Oyunun Amacı Kalmadı Mı?-]

Bende Çok Yaşadım. Sonlandırıcı Ejderhayı Yok Edince Sanki Oyunun Amacı Kalmamış Gibiydi. Oyunun Sonundaki Yazılar Size Bir Kasvet Vermişti Sanki, Şahsen Bende Öyle Oldu. Tıpkı Harry Potter'ın Bittiği Gibi, Yüzüklerin Efendisinin Sonunda Frodo'nun Öldüğü Gibi, Sherlock Holmes'ün Kitabını Bitirdiğin Gibi, Call of Duty'nin Sonunda Ghost'un Öldürüldüğünde Hissettiğin O Üzüntü Gibi.

Ama Bunlar Hala Aklınızda ve Her Ne Kadar Üzülseniz de Yaşıyorlar. V for Vendetta. Aslında Öldü, Ama Hala Yaşıyor. Hiç Toulose'a Gittiniz Mi? Esnaf Bile Maskesini Takıyor.

Oyunun Amacı Kalmadı İse Bir Şey Olmaz, Yeni Oyunları Deneyin. Komik Olanları. Jazzpunk Mesela. Çok Güldüm Ona Ben.
Çoklu Oyuncu Oynayın veya?

[=Gökyüzünde Son=]

Gökyüzü'nde Son. Yani Oyunun Bitimi. Yazıları Geçtikten Sonra Sizi Tekrar Oyunda Doğuran O Oyun.
Amaçsız Bir Şekilde Etrafta Dolaşıyorsunuz Ama Yapacak bir şey Bulamıyorsunuz.

O Zaman Oyunu Bırakın. Çok Sıkıldıysanız Oynamayın.

-TehPostman

Humour

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lanet olsun bu adamı seviyorum, bu yazılar kesinlikle devam etmeli.

Yeselectro

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ahahahah :D "Damn Nigga" :D

Gotcha Dudes :D

batman10

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dewami yoq mi? :D

4.4.2 Romlu Avea İnTouch 2'den Mükemel Hızda MinecraftTürk'e yollandı.

enescrafter

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
The endi ben son sanıyordum gökyüzümüş
Rehber yararlı

batman10

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mojang'ın Harika Türkçe Çeviri Ekibi Sayesinde

Doğru end portalinin turkcesi "son portalin cercevesi" :D sacmalik 1-2 tane daha varsi sanirim hatirlamiyorum.

Faredevriii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben her zaman cennet istedim (Aether mod vardı bir ara. Aynısını bi getiremediler yav.)
Bu gidişle yeni dünyalar bölgeler gelmeyecek şu an oyuna yeni eşyalar komutlar ekleniyor artık 1.9'a kaldı :( birde oyundaki köylüler ve animasyonlar biraz daha gerçekci olmalı yeni ses efektleri gelmeli neyse onlarda zamanda gelir.

batman10

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu gidişle yeni dünyalar bölgeler gelmeyecek şu an oyuna yeni eşyalar komutlar ekleniyor artık 1.9'a kaldı :( birde oyundaki köylüler ve animasyonlar biraz daha gerçekci olmalı yeni ses efektleri gelmeli neyse onlarda zamanda gelir.

Ben survivalda sealerden korkuyorum. Daha da efektli yaparlarsa sanirim oynayamam :D

ASTRADON ADAM iş başında

BYYARALIQRALL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben creative 7000 blok yukseldim ama hic bisey yok yarın devamında yuksrlicem 10 000 blok yuksrlicem