Glsl shaders kasıyor !

crazyuser

Marangoz
En iyi cevaplar
0
İşte Demek İstediğimde O Premiumda Ekran Kartınıda (Büyük Kısmını) Devreye Sokuyor.

KenanKraL07

Marangoz
En iyi cevaplar
0
1 gb ne minecraft 2,5 istiyor Vistayi kaldırması bir şey değil shaders 8gb ram 2 gb ekran kartında kasıyor sendemi kaldıracak hem şimdi doğru konuşalım mw2 ve assasins creed2 yi 1 gb ramli bir bilgisayar kaldırırmi dalga geçme hem sen gercekten diyorsan uyanmanın vakti geldi dostum hepsi bir rüyaydı shaders minecraftı bf3 düzeyine getiriyor rüyanda bile açamazsın

eheh

Son düzenleme:

XeXgoG45

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
adm atıyo benimkisi 4 gb ama kasıyo ne shaders pack den girdim ayarlara en dusuk gene gene gene off 30 dk bosuna gitti
Yerinde Olsaydım İndirmezdim Sırf o Lehamam Blogspot daki Emre Abinin Bilgisayarına Kasmıyo AmA Kötü Gözüküyo
Bosuna İndirme Her turlu Bi surdan bak bilgisiyarlarin aynı ozellikleri mi http://lehamam.blogspot.com/2012/11/bizim-bilgisayarm.html Ordan Emre Ye Bak Gör

gonzalesso

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ulan bilmiyonuz bare konuşmayın istersen 32 gb ramın olsun gine kasar işlemcin önemli 1 gb ramle bt3 oynanır hemde çok rahat ancak işlemcinin pc hızını desteklemesi lazım yoksa çok kasar artık yanlış konuşmassınız ve 8gb ram lı arkadaslar bosuna sevinmeyin benim 8 gb ramim var diye su anakadar bitek gta 5 8 gb ram kullandı diğre hiç bi oyun 2 gb rami geçmedi sizin işlemciniz köyüse napalım

XeXgoG45

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ulan bilmiyonuz bare konuşmayın istersen 32 gb ramın olsun gine kasar işlemcin önemli 1 gb ramle bt3 oynanır hemde çok rahat ancak işlemcinin pc hızını desteklemesi lazım yoksa çok kasar artık yanlış konuşmassınız ve 8gb ram lı arkadaslar bosuna sevinmeyin benim 8 gb ramim var diye su anakadar bitek gta 5 8 gb ram kullandı diğre hiç bi oyun 2 gb rami geçmedi sizin işlemciniz köyüse napalım

biraz sende haklısın dogru

Cobra_HD

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Minecraft Java Üzerinden Çalıştığı İçin Ram'e Daha Çok Önem Veriyor O Yüzden Herkes Kafayı Ram'e Takıyor Biraz Araştır Öyle Atarlan. Arkadaşlar Shaders Modun Kasmaması İçin 8GB Raminiz Olmalı 2GB vede 256Bit Ekran Kartınız Olmalı İşlemciniz En Az 4 Çekirdekli ve 3.50 GH/z Olmalı Eğer Hepsi Varsa Shaders Mod Hayatta Kasmaz. Allahtan Mobildeyim Pcye Geçince Bittin Sen 32GB Ram Muhtemeden Çok Kasmaz ve GTA 5 8GB Ram Kullanmadı Kullanacak Ve Çoğu Yeni Nesil Oyun En Az 4GB Ram İstiyor Azıcık Araştır Sonra Atarlan.

Tapatalk Gönderisidir

LordOfRavens

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende de shaderler kasıyor seus asla kullanma :sırıtmak: sildur shaderin basic versiyonunu indirirsen kasmaz ama çok da güzel olmaz. Bir de şu linkten indirdiğim bir shader var onu kur ayarlardan seç işte :
http://minemoding.com/1-5-2/mods-1-5-2/high-performance-shader-pack.html
Kullanıyorum kasma genelde yok. Ne olur ne olmaz optifine olmalı ama :sırıtmak:
O da kasarsa bunu kullan ama sadece bitkilerde işe yarıyor:
Düzenleme: Eskiden burada linki olan sitenin artık mod yapımcılarının haklarını ihlal etmesi gerekçesiyle link kaldırılmıştır.

Son düzenleme:

LordOfRavens

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hiç önemli değil ama benim bilgisayarda kasmayı beceriyor hala da yeni bilgisayar alacam 8 GB ram olacak rahatça oynayacam şimdikinde 3 GB ram var linkteki bile kasıyor :sırıtmak: Googlede kaç sayfa gezdim kasmayan shader bulacam diye de benim bu pc bi garip :D Yeni bilgisayarı alınca ilk yapacağım java + minecraft + shaderler. :)