GİVECRAFT - || ZORLU FACTİON | | - PVP Maden | Rütbe | Kasa | Edit Sistemi | XP SAKLAMA | BOSS |

Memorix211

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Reklamımıza hoşgeldiniz amacımız size keyifli bir faction deneyimi yaşatmaktır.

Öncelikle bizi seçmenizde asıl neden adalettir.Çoğu sunucuda olduğu gibi 3,4 admin kurucu vs. yoktur tek kurucu vardır,ilerleyen günlerde yetkili alımı olacaktır (rehber vb.)

✓ 1.8.x sürüm
✓ 10 gb ram
✓ İntel Xeon Sunucu
✓ Almanya Lokasyon
✓ 1 gbt Bağlantı hızı 0 lag
✓ Givenw.serverminer.com

✓ Bolca arttırılmış rütbe sistemi.
✓ Xplerinizi saklayabileceğiniz sakla sistemi. (/sakla)
✓ Güvenle ticaret yapabileceğiniz /ticaret sistemi.
✓ Demir,Altın gibi cevherlerin ısıtılmış olarak gelmesi.

✓ Arsalarda /ucus yazarak uçabilme.
✓ Özenle hazırlanmış sizi servere bağlayacak kasalarımız.
✓ /otomatik aktif komutu ile aktif olan oto maden satma.
✓ 12 saattde biz oyunda olmasak bile düzenli olarak yapılan otomatik event.
✓ Her yerde klasikleşmiş olan kelime oyunu.
✓ Sizi terletecek olan bossumuz.
✓ Sizi dahada eğlendirmek amacıyla tasarlanmış edit bölümümüz. (/warp edit)
✓ Vip-Oyuncu ayrımcılığı olmayan %100 eşit bir ortam.
✓ /menu yazarak bütün oyun hakkında bilgi sahibi olabilme.
✓ /vip yada /vipbilgi yazarak vip özelliklerini ve fiyatını öğrenebilme.
✓ EK: RÜTBE SİSTEMİMİZDEN BİLGİLER:
/rütbe yazarak komutlara bakabilirsiniz.

✓ Rütbe listemiz şu şekildedir:

İP: givenw.serverminer.com
KURUCU SKYPE: [email][email protected][/email]-->skype
KURUCU NİCK: MELİKEM

Son düzenleme:

SkyBull

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kardeşim, ben xBlueCatx. Pvpminede bir şey oldu ve ne zaman hesabıma girsem tam girecekken crashten atıyor. Artık vip alma hevesimde kaçtı. Lütfen, hesabıma girip beni farklı bi yere çeker misin ? Minecraftı sildim yükledim, javayı güncelledim sildim,sürüm değiştirdim,texture pack denedim, bilgisayar kullanıcısı değiştirdim ama olmuyor ! Eğer şifremi istiyorsan, g-mailine yollayabilirim ama zaten sen biliyorsundur. Lütfen şunu hallet. Yarın oynamak istiyorum ! ''Melikem sana sesleniyorum'' :((

Kardeşim, ben xBlueCatx. Pvpminede bir şey oldu ve ne zaman hesabıma girsem tam girecekken crashten atıyor. Artık vip alma hevesimde kaçtı. Lütfen, hesabıma girip beni farklı bi yere çeker misin ? Minecraftı sildim yükledim, javayı güncelledim sildim,sürüm değiştirdim,texture pack denedim, bilgisayar kullanıcısı değiştirdim ama olmuyor ! Eğer şifremi istiyorsan, g-mailine yollayabilirim ama zaten sen biliyorsundur. Lütfen şunu hallet. Yarın oynamak istiyorum ! ''Melikem sana sesleniyorum'' :((
KARDEŞİM NOLUR YA

Memorix211

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

KARDEŞİM NOLUR YA
Skypedende yazmışsın gördüm, sorunu çözdüm sebebi unioanticrashtaki bir sürüm uyuşmazlığı ile alakalı ve kodları engellenemiyordu. Bunu güncelledik. Her neyse nasıl oldu ona gelirsek de bir uyanık arkadaş pvpmina bu tabelayı koymuş üstünede crash kodu yazmış sende orda doğuyosun direk onu görüyodun. Az önce seni tam girdiğinde çektim plugini güncelledim tabelayı kaldırıdm o vatandaşıda banladım sorun çözüldü iyi forumlar :)

ErhanCC

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sürümü Eklemeyi Unutmuşsunuz
:) BAŞARILARINIZI DİLERİM :)

Son düzenleme: