Geri Döndüm! Mystery Craft is Kamink

Singularity

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Herkese merhaba. Foruma yaklaşık 2-3 ay gibi bir süre sınavlarım olduğu için ara vermiştim ve açacağım sunucuyla ilgilenememiştim. Şimdi geri döndüm ve sunucuya tekrar el atmaya karar verdim. şu an yeni sistemler ekliyorum ve düşünceleriniz çok önemli, istediğiniz bir şey veya olmamasını istediğiniz bir şey olursa yazmaktan çekinmeyin. Her türlü eleştiriye açığım. :)

Yeni eklediğim/ekleyeceğim bazı özellikler şunlar:
  • Ölünce sadece 2 eşyanız yere düşüyor. Zırhlar düşmüyor.
  • Maden çıkartma oranları eklendi. (Ör: Tahta kazma %25 ihtimalle kömür çıkartır, fakat demir kazmada bu oran %35'dir. | Madenin boş çıkması gibi bir durumda söz konusu)
  • Moblara özel eşyalar eklenecek. (Ör: Zombiden beyin, kurttan Kurt Karaciğeri vb.) Bunlarla alet, zırh vb. eşyaları enchant gibi basarak güçlendirebileceksiniz.
  • Madenlerdeki iskelet madencilere "Madenci El Kitabı" adlı eşyayı ekledim. Düşmesi nadir olmakla birlikte bu eşya ile elmas eşyalar basılabilecek.
  • +Basma sistemi eklemeyi düşünüyorum. Sizce eklenmeli mi?

Sizce yeni eklenen özellikler nasıl? Düzeltilmesini veya kaldırılmasını istediğiniz şeyler varsa yazabilirsiniz. :p
NOT: Sunucu türü Hard Survival'dır.

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zorlarsan sen MMOSurvival yapacan :D. İlk sezon çok iyiydi ancak madenci görmek nasip olmadı :(. İnş 2. sezon görürüz. Maden çıkartma oranı olayı fazla içimi açmadı aslını istersen. Ancak süper bi sv olacağı kesin. Bekliyorum .........
SABIRSIZLIKLA

Singularity

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Zorlarsan sen MMOSurvival yapacan :D. İlk sezon çok iyiydi ancak madenci görmek nasip olmadı :(. İnş 2. sezon görürüz. Maden çıkartma oranı olayı fazla içimi açmadı aslını istersen. Ancak süper bi sv olacağı kesin. Bekliyorum .........
SABIRSIZLIKLA
MMOSurvival gibi bir şey oluyor zaten :D. Maden çıkartma olayıda işin zorluğu olsun, emek sunucu olsun diye :/ yoksa herkes 10 dakika içinde elmas set oluyor..

BadActive

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bence Moblardan Düşen Özel İtemlerle Bir Nevi Görev Yapabilirsiniz, Ben İlk Öyle Yapmayı Düşünmüştüm Sonradan Vaz Geçmiştim Bence Güzel Olabilir Sizin İçin. :)

Singularity

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bence Moblardan Düşen Özel İtemlerle Bir Nevi Görev Yapabilirsiniz, Ben İlk Öyle Yapmayı Düşünmüştüm Sonradan Vaz Geçmiştim Bence Güzel Olabilir Sizin İçin. :)
Olabilir ama ben daha çok eşya yükseltmede kullanmayı düşünüyorum :) Yorumun için teşekkürler.

Epistomoloji

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
+ basma olayı olmamalı bence, sonuçta hard survival diyorsun. enchant olayı olabilir ama. ayrıca yüzdeli olarak maden düşmesi tam hard survival için, o sistemin kesinlikle olmasını isterim.

Enderiatus

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Survival konusunda Hard Survival tarzı denedim, hatta sen gibi özellikler ekledim fakat Türkiye kitlesi ile bir yere varamayacağımı anladım. Lig, Karakter, Zindan sistemleri vs. bir sürü sistem yapmıştım, ama nafile..

Epistomoloji

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Survival konusunda Hard Survival tarzı denedim, hatta sen gibi özellikler ekledim fakat Türkiye kitlesi ile bir yere varamayacağımı anladım. Lig, Karakter, Zindan sistemleri vs. bir sürü sistem yapmıştım, ama nafile..
türkiyedeki kitle lapis ve faction kitlesi, biraz da mmorpg. fazla hard survival seven yok yani. (ben de o nadir kitledenim)

Singularity

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
+ basma olayı olmamalı bence, sonuçta hard survival diyorsun. enchant olayı olabilir ama. ayrıca yüzdeli olarak maden düşmesi tam hard survival için, o sistemin kesinlikle olmasını isterim.
+ basma olayından vazgeçtim. Yorumun için teşekkürler :)

Türkiye'nin bunun için uygun bir yer olmadığını biliyorum ama sunucuyu 5 aydır hazırlıyorum, artık açmam gerek. Oynanmazsa da sağlık olsun :)

Epistomoloji

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
+ basma olayından vazgeçtim. Yorumun için teşekkürler :)

Türkiye'nin bunun için uygun bir yer olmadığını biliyorum ama sunucuyu 5 aydır hazırlıyorum, artık açmam gerek. Oynanmazsa da sağlık olsun :)
ben kesin geliyorum şimdiden bir oyuncun var :durt: