Gerçekten Kırılmayan Bloklar (ApData'ya cevap)

onat035

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu kıytırık şey için video çekmeyeceğim o nedenle yazı ile anlatacağım. @Apdata

ApData'nın yaptığı kırılıyor ama bir süre sonra geri geliyor ayrıca Code Crafted'ın clockunu çalmaya çalışıp anlatamamış bile

Hopper clocka bağlı tek komutluk iş
/effect @a[istenilen selectorlar] 4 2 4

Not: bu basit icat(!) defalarca yapıldı daha önce

Son düzenleme:

FaalJunDovah

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bu ona buna cevap işini biraz fazla uzattın gibime geliyor. Cevap verme işini bırakıp daha güzel konular açabilirsin sanki. Onlardan daha çok şey bildiğini onlara yaptıkları çalışmaların bir değişik hali ile cevap vererek değilde onlardan daha güzel ve değişik çalışmalar yaparak gösterirsen daha iyi olur. Sadece görüşümü belirtmek istedim mümkünse bana da cevap konusu açma :)

onat035

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu ona buna cevap işini biraz fazla uzattın gibime geliyor. Cevap verme işini bırakıp daha güzel konular açabilirsin sanki. Onlardan daha çok şey bildiğini onlara yaptıkları çalışmaların bir değişik hali ile cevap vererek değilde onlardan daha güzel ve değişik çalışmalar yaparak gösterirsen daha iyi olur. Sadece görüşümü belirtmek istedim mümkünse bana da cevap konusu açma :)
Ben milletin redstone ile yaptığı şeyleri sertçe eleştirerek onları kaliteli şeyler yayınlamaya zorlıyorum. Hem response (cevap) konuları foruma ayrı bir aksyion katıyor ve forumda daha iyi dizaynlar bulunuyor

FaalJunDovah

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben milletin redstone ile yaptığı şeyleri sertçe eleştirerek onları kaliteli şeyler yayınlamaya zorlıyorum. Hem response (cevap) konuları foruma ayrı bir aksyion katıyor ve forumda daha iyi dizaynlar bulunuyor
Dediklerin doğru olabilir ama aynı dizaynın daha iyisi yerine başka bir dizayn olsa da çeşit olsa daha iyi olur. Mevcut dizaynı iyileştirmek oyuncuya kalın birazda :)

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Onat icatlara ve yanitlara devam

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ThEnd11

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
izmirin neresinden ?