GELLL HEROBRİNEYE BAKK ASLA MOD YOKTUR ASLAAA

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wolcanus

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
herobrine-anmesenia-slendermen hepsini oynadım herobrine ile slendermeni aynı anda oynadım pixsel pixsel adamlardanmı korkuyorsunuz yav bun u yaşı kücüklere demiyorum küçükler korkar gerçek korku yaşanan şeylerdir (büyüyü izleyin) saçma sapan şeyler paylaşmayın ve sende kanıtalasana kardeşim mapı verdedik sildim dedin mod olmadığını kanıtla

_blocking_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
.minecraft dosysini acin bine girin minecraft jari acin mobs dosyasina girin orada skini olan seyler oyunda mevcut orada herobrine bulursan gel yuzume tukur hicbir surumde mevcut degil jeb de notch da ayni seyi soyleyip duruyor (orada sadece pigmanin skini olup datasi yoktur haberinize)

Ashan

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Belki olabilir bende Tale of Kingdom mod var ondan olabilir

doğukaanölmez

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ayn zaten normalbişe gelen sürümlerde artık yok ouncular torsıo die kaldırıldı notch yok dedi röportajda. olsa bile arkadan seni izlio anca. (adam günde servetler kazanıo oynama düşüşü oluo adm neden yapsın öle bişe:D)

Ashan

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
ayn zaten normalbişe gelen sürümlerde artık yok ouncular torsıo die kaldırıldı notch yok dedi röportajda. olsa bile arkadan seni izlio anca. (adam günde servetler kazanıo oynama düşüşü oluo adm neden yapsın öle bişe:D)
Onun kardeşi olduğu için onu seviyor

Ashan

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yazdigimi oku anlarsin hic yazı yazamam

Ashan

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ama sen herkese tario hd wall paper e onda ne var ki
Bunda ise ekran goruntuleri dioruz gereksiz konu
Hem onlarbdese bile sen demek
Zorundamisin :@

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...