Gelin survival oynayalım

TheBlueDeath

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar şöyle 5-6 kişilik bir hamachi sunucu açmayı düşünüyorum. isteyen istediğiyle vb. kalabilecek takım kurabilecek (command block <3) komutla kitleyebilecek vb. vb. ama en güzeli iyi bir dostluk ortamı olacak.Katılmak isteyenler:

Lütfen dürüst olarak cevap veriniz.

*Oyundaki isim :
*Saygılı mısınız?(Lütfen dürüst olun) :
*Hırsızlık yapar mısınız? :
Neden oynamak istiyorsunuz? :
Hangi pluginleri yüklemeliyim? :

* Olanlar önceliklidir. Diğerleri çokta önemli değil.Katılanlara özelden hamachi yollanacaktır. 1.8'dir... Ne yazıkki sadece belirli saatler arasında açık olacaktır.Plugin olarak sadece authme vardır (şimdilik)

Son düzenleme:

medica

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merak ettim o yüzden oynamam için ya 11 -12 -13 yaş oynuyorumda genellikle

MertOrMErocks86

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyundaki isim: MErocks86
Saygılı mısınız?(Lütfen dürüst olun): Evet. Fakat birisi bana abanırsa şaka bile olsa bende ona abanırım. Şakaları pek anlayamıyorum.
Hırsızlık yapar mısınız?: Neden yapayım? Sonuçta survivalın amacı kendi yemeğini elde etmektir.
Neden oynamak istiyorsunuz?: Son birkaç aydır düzgün server kurupta survival oynayan yok. Bu benim için bir şans.
Hangi pluginleri yüklemeliyim?: Timber, Lockette, TreeAssist ve Essentials. Bu 4'ü benim en sevdiğim pluginler. (Survivalda)

ertugyekta

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
abi 9 yaşındayım skype sızım ama olurmu abi:):):):)[DOUBLEPOST=1426624935,1426624574][/DOUBLEPOST]survival de çok iyiyim abi sen hayatta kalma oynuyon dimi abi ben her modu oyARIM O YÜZDEN DEDİM ABİ:):):)[DOUBLEPOST=1426625104][/DOUBLEPOST]İSMİM ERTUG
:D[DOUBLEPOST=1426625307][/DOUBLEPOST]ABİ ben iyi vkişimdir al beni bence ama severlere nası gircem oradda kod falan girip bir şey yapıpı daha doğrusu ne yapacağımı bilmiyorum söylersin dimi
:olgun:

Gökçemis

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
*Oyundaki isim :EdnaaPanda
*Saygılı mısınız?(Lütfen dürüst olun) :Hayır,daha çok laubaliyim :D
*Hırsızlık yapar mısınız? : canım isterse tabi :D
Neden oynamak istiyorsunuz? : seninle aynı sebepten
Hangi pluginleri yüklemeliyim? : bilemiorum -_-

ertugyekta

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
abi adım ertug :) hırsızlık hiç yapmam :):):) seninle hiç minecraft oynamadım ve oynamak istiyorum :D:D:D pluginlri yüklemeyi bilmiyom<_<<_<<_<<_<
çok saygılıyımB)[DOUBLEPOST=1426693777,1426693715][/DOUBLEPOST]B)B)B)B)B)<_<<_<<_<:):):):p:p:p:p:):o:o^_^:ha::olgun::olgun::olgun::olgun::olgun::olgun::olgun::olgun::olgun::p:sinirli::sinirli::emin::emin::emin::(:(:aşık::sinirli::aşık::aşık::sinirli::):):aşık::sinirli::sinirli::sinirli::aşık::aşık::aşık::aşık::aşık:<_<-_-:alay:B):p:pB):p:p^_^:ha:^_^:o:o[DOUBLEPOST=1426693853][/DOUBLEPOST]:koyun::koyun::zombi::zombi::zombi::iskelet::örümcek::örümcek::creeper::tçapa::tçapa::tçapa::tçapa::tçapa::tçapa::tçapa::demir::dpantolon::apantolon:apantolon:epantolon::epantolon::ekask::ekask::ekask::ekask::ekask::ekask::ekask::ekask::ekask::ekask::barut::altın::sgül:

AN1M4

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
*Oyundaki isim :AN1M4
*Saygılı mısınız?(Lütfen dürüst olun) :Tabi Ki Ama Başkası Benimle Uğraşırsa Payını Alır
*Hırsızlık yapar mısınız? :Şaka Amaçlı Bazen Olabilir Ama Başka Öyle Bir Takıntım Yok Server Senin Zaten :D
Neden oynamak istiyorsunuz? :Bayadır Minecrafta Girmiyorum,Biraz Hafızamı Tazelemek İçin Oynamak İstiyorum
Hangi pluginleri yüklemeliyim? :Açıkçası Ben De Plugin Kullanmıyorum Ama Timber Olursa Güzel Olur :)

ProfesKRO

Marangoz
En iyi cevaplar
0
OYnamak iterim[DOUBLEPOST=1426706080,1426705804][/DOUBLEPOST]*Oyundaki isim : igman07
*Hırsızlık yaparmısın : No nono sen yaparsan ama bende yaparim
*Saygılımısın : Evet Dürüst Olan birisiyimdir
*Neden Oynamak İstiyorsonuz : Minecraftın Eski Havasını yaşatmak ve eski günlerimdeki survival anılarımı yaşatmak için
*hangi pluginleri yüklemeliyim : timber essentials

TheBlueDeath

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oww bu kadar istek beklemiyordum açıkçası
Merak ettim o yüzden oynamam için ya 11 -12 -13 yaş oynuyorumda genellikle

Yaş sıkıntı değil benim için

Oyundaki isim: MErocks86
Saygılı mısınız?(Lütfen dürüst olun): Evet. Fakat birisi bana abanırsa şaka bile olsa bende ona abanırım. Şakaları pek anlayamıyorum.
Hırsızlık yapar mısınız?: Neden yapayım? Sonuçta survivalın amacı kendi yemeğini elde etmektir.
Neden oynamak istiyorsunuz?: Son birkaç aydır düzgün server kurupta survival oynayan yok. Bu benim için bir şans.
Hangi pluginleri yüklemeliyim?: Timber, Lockette, TreeAssist ve Essentials. Bu 4'ü benim en sevdiğim pluginler. (Survivalda)

Seni alacağım servere ama essentials 1.8'de çalışmıyor :(

abi 9 yaşındayım skype sızım ama olurmu abi:):):):)[DOUBLEPOST=1426624935,1426624574][/DOUBLEPOST]survival de çok iyiyim abi sen hayatta kalma oynuyon dimi abi ben her modu oyARIM O YÜZDEN DEDİM ABİ:):):)[DOUBLEPOST=1426625104][/DOUBLEPOST]İSMİM ERTUG
:D[DOUBLEPOST=1426625307][/DOUBLEPOST]ABİ ben iyi vkişimdir al beni bence ama severlere nası gircem oradda kod falan girip bir şey yapıpı daha doğrusu ne yapacağımı bilmiyorum söylersin dimi
:olgun:

Alırız senide ama biraz daha iyi cevap verseydin keşke bide skypeye gerek yok zaten.

*Oyundaki isim :EdnaaPanda
*Saygılı mısınız?(Lütfen dürüst olun) :Hayır,daha çok laubaliyim :D
*Hırsızlık yapar mısınız? : canım isterse tabi :D
Neden oynamak istiyorsunuz? : seninle aynı sebepten
Hangi pluginleri yüklemeliyim? : bilemiorum -_-

Şaka mısın arkadaş

abi adım ertug :) hırsızlık hiç yapmam :):):) seninle hiç minecraft oynamadım ve oynamak istiyorum :D:D:D pluginlri yüklemeyi bilmiyom<_<<_<<_<<_<
çok saygılıyımB)[DOUBLEPOST=1426693777,1426693715][/DOUBLEPOST]B)B)B)B)B)<_<<_<<_<:):):):p:p:p:p:):o:o^_^:ha::olgun::olgun::olgun::olgun::olgun::olgun::olgun::olgun::olgun::p:sinirli::sinirli::emin::emin::emin::(:(:aşık::sinirli::aşık::aşık::sinirli::):):aşık::sinirli::sinirli::sinirli::aşık::aşık::aşık::aşık::aşık:<_<-_-:alay:B):p:pB):p:p^_^:ha:^_^:o:o[DOUBLEPOST=1426693853][/DOUBLEPOST]:koyun::koyun::zombi::zombi::zombi::iskelet::örümcek::örümcek::creeper::tçapa::tçapa::tçapa::tçapa::tçapa::tçapa::tçapa::demir::dpantolon::apantolon:apantolon:epantolon::epantolon::ekask::ekask::ekask::ekask::ekask::ekask::ekask::ekask::ekask::ekask::barut::altın::sgül:

Evet saygılı olduğun çok belli oluyor neyse senide alırız.

*Oyundaki isim :AN1M4
*Saygılı mısınız?(Lütfen dürüst olun) :Tabi Ki Ama Başkası Benimle Uğraşırsa Payını Alır
*Hırsızlık yapar mısınız? :Şaka Amaçlı Bazen Olabilir Ama Başka Öyle Bir Takıntım Yok Server Senin Zaten :D
Neden oynamak istiyorsunuz? :Bayadır Minecrafta Girmiyorum,Biraz Hafızamı Tazelemek İçin Oynamak İstiyorum
Hangi pluginleri yüklemeliyim? :Açıkçası Ben De Plugin Kullanmıyorum Ama Timber Olursa Güzel Olur :)

Kimse kimseyle uğraşamayacak zaten. Şaka yapmazsan güzel olur :) timberede yükleyebiliriz. Alırım senide

OYnamak iterim[DOUBLEPOST=1426706080,1426705804][/DOUBLEPOST]*Oyundaki isim : igman07
*Hırsızlık yaparmısın : No nono sen yaparsan ama bende yaparim
*Saygılımısın : Evet Dürüst Olan birisiyimdir
*Neden Oynamak İstiyorsonuz : Minecraftın Eski Havasını yaşatmak ve eski günlerimdeki survival anılarımı yaşatmak için
*hangi pluginleri yüklemeliyim : timber essentials

Kimse hırsızlık yapmiyacak o yüzden sende yapma. Essentials dediğim gibi 1.8'de çalışmıyor.Timberide yüklerim. Alırım senide

Arkadaşlar serveri 17:00 19:00 (hafta içi) hafta sonu (cumartesi) 10:00 - 13:00 (pazar) 10:00 15:00 arası açmayı planlıyorum (bu hafta sonu sınavlarım var o yüzden açamayabilirim.). Bu hafta o yüzden serveri açamayacağım.Haftaya serveri açacağım ve hep beraber oynayacağız.Herkes takipte kalsın B)

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
*Oyundaki isim : Schaffer79
*Saygılı mısınız?(Lütfen dürüst olun) : Evet
*Hırsızlık yapar mısınız? : Evet
Neden oynamak istiyorsunuz? : Canım sıkıldı.
Hangi pluginleri yüklemeliyim? : Keyfin bilir.