Geçici Hasta Olma

I

Iskekorowakurwa

Ziyaretçi
7. Sınıfta matematik öğretmenimizi çok severdik. Bir arkadaş vardı onla ikimiz sınıfın en iyileriydik. Tatlı bi rekabet vardı aramızda. Hoca soru sordu, sınıf sesiz. İkimiz bulduk cevabı bağırıyoruz. Benimki doğru çıktı, o da şaka olsun diye beyaz tebeşir hediye etti :D 2 yıldır saklıyorum. Özledim lan. Duygulandım.

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
hadi beyler tebeşir dışında bir şey çok lazım

vejeteryanzombi

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tahin ve pekmez varsa evde ikisini karıştır ve çok fazla ye sabaha ishal olursun :p

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Saçın hafif ıslakken (akşam vakti tercihen daha iyi olur) dışarı çık.

7pQWlIo

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Banyoya git, kafandan aşağıya soğuk suyu boşalt. Bak nasıl hastalanıyorsun.

Dalga mı geçiyorsun? Git biraz tebeşir tozu iç.

RaptorEX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Okulu niye bu kadar sevmiyorsun bu aralar saçma konular açıp duruyorsun? İleride ne olacaksın ? Afedersin de bir halt olamazsın bu halinde hiç seninle tartışmaya girip kendimi yoramayacağım okula gitmemek için hastalanmak istiyorsan 2. Kattan atla 2 ay okula gitmezin

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Okulu niye bu kadar sevmiyorsun bu aralar saçma konular açıp duruyorsun? İleride ne olacaksın ? Afedersin de bir halt olamazsın bu halinde hiç seninle tartışmaya girip kendimi yoramayacağım okula gitmemek için hastalanmak istiyorsan 2. Kattan atla 2 ay okula gitmezin
Adam illa küfür ettirecek.
Okul, dershane vs. yerlerin hepinde VİP sınıfındayım nasıl bir halt olamayacağım ? O fındık kadar beyninle gelip burda bana laf yapma.Gitmemeyi istemememin sebebi o gün en gereksiz derslerin olmasıydı.
Ha bir de ileride bilgisayar mühendisi ya da doktor olacağım.

RaptorEX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adam illa küfür ettirecek.
Okul, dershane vs. yerlerin hepinde VİP sınıfındayım nasıl bir halt olamayacağım ? O fındık kadar beyninle gelip burda bana laf yapma.Gitmemeyi istemememin sebebi o gün en gereksiz derslerin olmasıydı.
Ha bir de ileride bilgisayar mühendisi ya da doktor olacağım.
Tamam

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
OKULA GİT SİZİN GİBİLER YÜZÜNDEN CAHİL BİR NESİL YETİŞİYOR !

Felloward

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yatarken üstünü çıkar, sadece boxer'ın kalsın. Odanınn camını sonuna kadar aç, üzerine yorgan örtme. Sabaha zaten hasta olursun.

RaptorEX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yağa yat offf çok hastayım Termometre al çakmagâ tut annene göster yerse mış yın komplitıd