"Garry's Mod" Ödüllü Resim Yarışması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tomasobst

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ya ben çok güzel resim çizerim de steam'ım olsa katılcam ama olmadığı için katılamıyorum dimi :(

Hallelujah

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
@Uranos

Adınız, soyisminiz ve kullanıcı adınız resimde yazsın ve gözüksün de dert değil ekliyoruz. Sizi de ekledim listeye. Ayrıca flood yapmayınız.

emrecom

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben istemiyorum katılmak neyse kazanan kişi eklesin beraber oynarız emreaydogan61

Hallelujah

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar burası sohbet kanalı değildir. Lütfen sohbetinizi gerekli bölümde yapınız.

Mr.Erhan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
  • Adınız ve soyadınız:Erhan Savaşkan
  • Yaşınız:16
  • Şartları kabul ediyor musunuz?:Evet
  • Eklemek istedikleriniz: (Doldurulması zorunlu değildir.)

[ÐИд]

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
çok güzel bir düzenleme ama şöyle bir durum var adminim ya şimdi siz garry's mod oyunu yazdığınızda ben bu oyunun adını ömrümde duymadım gidiyosunuz böyle milletin bilmediği oyunları koyuyosunuz mesela cod mw3 orjinal olabilir yada geçenki gibi minecraft gifd code dağıtabilirsiniz bence böyle daha güzel olur

Hallelujah

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
@Ahmet MertCan

Keşke bunları yazmadan önce oyunu araştırsanız.. Hem bizi mutlu edeceksiniz hem de kendinizi. Garry's Mod yazın bir Youtube'ye ben oynayıp da sevmeyen birine rastlamadım berki siz sevmezsiniz. Biz tek sizin zevkinize göre değil tüm forumun zevkine göre yarışma açıyoruz. Yarışma açmadan önce ben yarışma açacağım deyip yarışma açmıyoruz. Minecraft gift code dağıttık hem. Neyse tekrardan söylüyorum keşke oyunu araştırıp bunları yazsanız.

CaptainBilal

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
@Ahmet MertCan

Keşke bunları yazmadan önce oyunu araştırsanız.. Hem bizi mutlu edeceksiniz hem de kendinizi. Garry's Mod yazın bir Youtube'ye ben oynayıp da sevmeyen birine rastlamadım berki siz sevmezsiniz. Biz tek sizin zevkinize göre değil tüm forumun zevkine göre yarışma açıyoruz. Yarışma açmadan önce ben yarışma açacağım deyip yarışma açmıyoruz. Minecraft gift code dağıttık hem. Neyse tekrardan söylüyorum keşke oyunu araştırıp bunları yazsanız.
Admin haklı. Google'da aratmaya bile üşeniyorsunuz.. Ben oyunu daha önceden görmüştüm ama adını bilmiyordum. Zevkli bir oyuna benziyor.

[ÐИд]

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
@Ahmet MertCan

iyide şimdi siz bu oyunu söylediniz bi anket yapın sitede yazın garry's mode ayrıca ben araştırdım pek hoşuma gitmedi neyse anket yapın işte yazın garry's mode
cod mw3 orjinal
vb gibi oyunlar
bakalım hanisi daha çok bilinyor admin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...