Garip olay

Equals

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beyler bu olay gerçektir ... Bi gün evimden yakındaki köye gidiordum köye vardım hava yağmurlu idi uzakta domuzlar vardı 4-5 iste rasgele bakarken birden simsek çarptı ve o domuzlardan biri domuz adam oldu sonra korktum ve baska yere baktım sonra baktım domuza geri dönüsmüstü ....

Morelff

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Olsun canım oyun bu her şey olabilir.Bu kadar büyütmeyelim:)

Equals

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeş ama saniyedeki yüzümü görmeliydin sandalyeden düstüm mk

sleepypixxel

Zombi Katili
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Domuzlar yıldırım çarpması sonucu pigman'lere dönüşebilir. Oyunun kendisinde olan bir şey bu garipsemeyin.

Morelff

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eğer bir oyun yapıyorsan o oyunda olacak her şeyi söylersen hiçbir heyecanı olmaz.Yani Notch oyununda bazen böyle heyecanlar falan yapmak istiyor olabilir.Buda oyuna renk katıyor.Ama tabi korkmuş olabilirsin çünkü daha önce görmedin,sende haklısın.Ama bunlarda oyunu tadı tuzu değil mi :)

sleepypixxel

Zombi Katili
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0

Zaman zaman brick veya stone blockların içinde saklanmış kırıldığında saldırmaya hazır bekleyen silverfish mobları bulunabilir. Bu mob öldüğünde etrafındaki benzer bloklarda ki dostlarından yardım almak için yeni blokların kırılmasına neden olabilir. Kalp krizi geçirmeyiniz.

BaanKaii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zaman zaman brick veya stone blockların içinde saklanmış kırıldığında saldırmaya hazır bekleyen silverfish mobları bulunabilir. Bu mob öldüğünde etrafındaki benzer bloklarda ki dostlarından yardım almak için yeni blokların kırılmasına neden olabilir. Kalp krizi geçirmeyiniz.
Ah onları bilmezmiyim.Sen git elmas topla o kadar madenin içinde.Ardınan silver fish sürüsüne kapıl. sdfasd :D

BaanKaii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şimdi buraya noobun biri gelir, bana şimşek çarparsa Herobrine olurmuyum der :D asdfs

Equals

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tesekkürler arkadaşlar yorumlar için

BaanKaii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Texture Pack Bana özel bi pack 8-9 tp'nin birlesimi.
Mod derken itemleri kastediyosan.
Profesyonel biri olduğum için Herobrine's Mansion'da ki gibi eşyalar yapabiliyorum.
Hasarlı örs ve TMI terk :D adfsadfsadf ben bu ikisiyle sandık sandık bira yaptım :D

<[GürkanTR]>

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Biz senin gibi
Texture Pack Bana özel bi pack 8-9 tp'nin birlesimi.
Mod derken itemleri kastediyosan.
Profesyonel biri olduğum için Herobrine's Mansion'da ki gibi eşyalar yapabiliyorum.
Biz senin gibi Anvilden anlamayan kişiler değiliz.

Azcık beynini çalıştırsaydın ne demek istediğimi anlardım.

Ayrıca öyle eşyalar yapabiliyorsun diye hava atmana hiç gerek yok çünkü ben de yapıyorum.

Ben sana kullandığın modun ismini sordum.